1590 DA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 14.18ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| EAN | 8719643000736 |
| Order Number | VA1E1590DA |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 710 W |
| Gyalulási mélység | 2 mm |
| Gyalulási szélesség | 82 mm |
| Illesztési mélység | 8 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Hangnyomás | 88 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 99 dB |
A csomag tartalma
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.91ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































