„Brushless” akkumulátoros ütvefúró




- Szénkefe nélküli motor a nagyobb teljesítményért, a nagyobb hatékonyságért és a hosszabb élettartamért
- 3 funkció: csavarozás, fúrás és ütvefúrás
- Ütvefúró funkció falazat fúrásához
- Két fokozat: nagy fordulatszám a fúráshoz és nagy nyomaték a nehéz csavarozáshoz
- 13 mm-es, egyhüvelyű, fém gyorstokmány reteszeléssel
- Automatikus tengelyzár a gyors és egyszerű tartozékcseréhez
- 17 nyomatékbeállítás a precíz csavarozáshoz + 1 beállítás hagyományos fúráshoz + 1 beállítás ütvefúráshoz
- A funkcióválasztóval könnyedén válthat a csavarozás, a fúrás és az ütvefúrás között
- A változtatható fordulatszám lágy indítást és maximális irányíthatóságot biztosít – bármikor
- Az előre/hátra irányt jelző LED segítségével könnyedén leolvasható a hajtás iránya
- LED-lámpa a munkadarab jobb megvilágításáért és a gyengén megvilágított helyeken való kényelmes munkavégzésért
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész
- A szabadalmaztatott akkumulátorszint-jelzőről könnyedén leolvasható az akkumulátor töltöttsége
- Ergonomikus kialakítás és puha markolat az optimális kényelem és irányítás érdekében

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIAKompakt kefe nélküli termékcsalád
A SKIL kompakt kefe nélküli szerszámcsaládjának köszönhetően a nehezen hozzáférhető szűk helyek elérése, a fej fölött végzett munka vagy a hosszabb ideig tartó munkavégzés többé nem jelent problémát. Ezek a szerszámok rendkívül kompaktak, és a nagy teljesítmény, a tartósság és a páratlan kényelem kombinációját kínálják.
Fedezze fel Kompakt kefe nélküli termékcsalád

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Szénkefe nélküli, lítium-ion akkumulátoros, kétfokozatú ütvefúró
A „20V Max” (18 V-os) SKIL 3070 szerszám szénkefe nélküli, akkumulátoros ütvefúró. Ideális fa, fém vagy akár falazat fúrásához, valamint a legnehezebb csavarozási feladatokhoz. A szénkefe nélküli motor gyorsabb, erősebb és 10-szer hosszabb az élettartama a hasonló szénkefés motorénál. A 17 nyomatékbeállítás pontos csavarozási eredményt biztosít. A funkcióválasztóval könnyedén válthat a csavarozás, a fúrás és az ütvefúrás között. Két fokozata használható a gyors fúráshoz, illetve a nehéz fúráshoz és csavarozáshoz. A szerszám 13 mm-es, egyhüvelyű, reteszelhető fém gyorstokmánnyal rendelkezik, amellyel elkerülhető a fúrószárak kicsúszása. Az automatikus tengelyzárral a tartozékcsere gyors és egyszerű. Ebben a sokoldalú szerszámban valóban mindent megtalál, amire szüksége van: megbízható lítium-ionos akkumulátortechnológia, szabályozható fordulatszám az irányításhoz, LED-lámpa a munkadarab jó láthatóságáért. A szabadalmaztatott akkumulátorszint-jelzőről könnyedén leolvasható az akkumulátor töltöttsége. A SKIL 3070 HD szerszámot tartós hordtáskában, két „20V Max” (18 V-os) „Keep Cool™” akkumulátorral (1x 2,5 Ah és 1x 5,0 Ah), gyorstöltővel, kétvégű csavarozóbittel és övcsattal szállítjuk.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Fúrókapacitás falazatban | 13 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Fúrókapacitás fában | 50 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Csavarozókapacitás | 10 mm |
| Akkumulátorkapacitás | 2.5/5.0 Ah |
| Töltési áramerősség | 2.4 A |
| Feszültség | 20 V Max |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 60 Nm |
| Akkumulátorcellák | Lítium-ion |
| Max. ütésszám | 0-7200/0-27000 IPM |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1.1 kg |
| LED-lámpa | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Nem |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643005281 |
| Order Number | CD1E3070HD |
| Hangnyomás | 80.5 dB |
| Hangteljesítmény | 91.5 dB |
| Vibrációs szint (fúrás fémben) | < 2.5 m/s² |
| Vibrációs szint (ütvefúrás betonban) | 9.1 m/s² |
| Töltési idő | 1.25 h |
A csomag tartalma
- SKIL 3070 szénkefe nélküli, akkumulátoros ütvefúró
- Hordtáska
- „20V Max” (18 V-os) 5,0 Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion akkumulátor (1x)
- „20V Max” (18 V-os) 2,5 Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion akkumulátor (1x)
- Töltő (3122 AA)
- Kétvégű csavarozóbit
- Övcsat
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz




































