3020 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 115.43ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Nem elérhető ebben az országban

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIAACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Fúrókapacitás falazatban | 13 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Fúrókapacitás fában | 40 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Csavarozókapacitás | 8 mm |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 55 Nm |
| Max. ütésszám | 0-6300/0-21750 IPM |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1.1 kg |
| Állítható sebességkapcsoló | Nem |
| Szénkefe nélküli | Nem |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643000941 |
| Order Number | CD1E3020CA |
| Hangnyomás | 82.7 dB |
| Hangteljesítmény | 93.7 dB |
| Vibrációs szint (fúrás fémben) | < 2.5 m/s² |
| Vibrációs szint (ütvefúrás betonban) | 7.9 m/s² |
A csomag tartalma
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 13.6ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz








































