„Brushless” akkus ütvecsavarozó


- A „Keep Cool™” akkumulátortechnológia 25%-kal hosszabb üzemidőt és 2x hosszabb élettartamot biztosít
- Szénkefe nélküli motor: gyorsabb, 10-szer hosszabb élettartam
- Nagy nyomaték a csavarok erőfeszítés nélküli behajtásához és kiszereléséhez
- Robusztus, alumínium hajtómű a nagyobb tartósságért
- Egyedülálló „360° LED” lámpa a munkadarab tökéletes és árnyékmentes megvilágításához
- Kompakt és könnyű kialakítás
- Hatlapú gyorsbefogó tokmány (6,35 mm / ¼") a tartozékok egyszerű cseréjéhez
- A változtatható fordulatszám lágy indítást és maximális irányíthatóságot biztosít – bármikor
- Lítium-ion technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész
- Ergonomikus kialakítás és puha markolat az optimális kényelem és irányítás érdekében
- Övcsat az egyszerű hordozáshoz

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 12™ NAGY TELJESÍTMÉNY. KOMPAKT KIALAKÍTÁS.
A PWRCORE 12™’ teljesítményt és kis súlyt biztosít, így tökéletes a fej fölött vagy szűk helyeken végzett munkához. Tapasztalja meg maga is a könnyű kezelhetőséget.
Termékleírás
Kompakt, nagy nyomatékú, szénkefe nélküli, lítium-ion akkus ütvecsavarozó
A 12 V-os SKIL 2230 akkus ütvecsavarozó nagy nyomatékot biztosít a csavarok erőfeszítés nélküli behajtásához és kiszereléséhez. A szénkefe nélküli motor gyorsabb, erősebb és 10-szer hosszabb az élettartama a hasonló szénkefés motorénál. A SKIL 2230 akkus ütvecsavarozó egyedi, „360° LED” lámpával van felszerelve. A széles fénynyaláb árnyékok nélkül, tökéletesen megvilágítja a munkadarabot! Az akkus ütvecsavarozó kompakt és könnyű kialakítással, valamint robusztus alumínium hajtóművel rendelkezik, amelynek köszönhetően tartósabb. A tartozékok egyszerűen cserélhetők, köszönhetően a hatlapú gyorsbefogó tokmánynak. Mindent összevetve ez a sokoldalú szerszám valóban mindent biztosít, amire csak szükség lehet: megbízható lítium-ionos akkumulátortechnológia, szabályozható fordulatszám az irányításhoz, és lágymarkolat a kényelmes munkavégzéshez. A SKIL 2230 CA szerszámot PH2 csavarozóbittel és övcsattal szállítjuk. Az akkumulátor nem része a csomagnak.
Hosszabb üzemidő és akkumulátor élettartam
Ez a szerszám a „PWRCore 12™” rendszer része. A kompakt 12 V-os Lítium-ion akkuegységekkel az optimális rugalmasság biztosított, hiszen az akkumulátorok az összes 12 V-os „PWRCore” szerszámhoz használhatók. A „PWRCore 12™” szerszámok akkumulátorral és anélkül is elérhetők, így rugalmasan bővítheti szerszámkészletét anélkül, hogy új akkumulátorokat és töltőket is kellene vásárolnia. Az akkumulátor többek között „Keep Cool™” akkumulátortechnológiával rendelkezik, amely jelenleg a legcoolabb innovációnk. A „Keep Cool™” a túlmelegedés elkerülése érdekében lehűti az akkumulátorcellákat, így akár 25%-kal növelhető az üzemidő, és az akkumulátor élettartama duplájára nőhet!
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| LED-lámpa | Igen |
| Két mechanikus sebesség | Nem |
| Tokmány befogási kapacitása | 6.35 mm |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.9 kg |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 140 Nm |
| Max. ütésszám | 0-3500 IPM |
| Feszültség | 12 V |
| EAN | 8719643004048 |
| Order Number | SD1E2230CA |
| Hangnyomás | 92.0 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3.0 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 6.25 m/s² |
| Hangteljesítmény | 103.0 dB |
A csomag tartalma
- SKIL 2230 szénkefe nélküli, akkus ütvecsavarozó
- PH2 csavarozóbit
- Övcsat
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz








































