Vezetékes fúró/csavarozó (Energy)

- Vezetékes fúró/csavarozó: folyamatos üzem, nincs akkumulátor, nincs töltési idő
- Kompakt, könnyű kialakítás 6 méter vezetékkel az optimális munkakényelemért
- Jobban környezetbarát, mint a hasonló akkumulátoros termékek
- 20 pozíciós VariTorque a pontos csavarozáshoz, plusz tengelyrögzítés fúráskor
- Változtatható fordulatszám a lágy indítás és az állandó teljes irányíthatóság érdekében
- Bal/jobb irányváltó funkció csavarok be-, illetve kihajtásához
- 10 mm-es duplahüvelyű gyorstokmány a gyors és könnyű tartozékcsere érdekében
- Ergonomikus fogantyú a jól kiegyensúlyozott munkapozíció érdekében
Termékleírás
Könnyű, vezetékes fúró/csavarozó folyamatos tápellátással
A SKIL 6220 vezetékes fúró/csavarozó kompakt, folyamatos tápellátással rendelkező készülék. Hálózatról működik, így állandóan használatra kész. Hosszú, 6 m-es kábele nagy mozgási szabadságot biztosít, 10 mm-es dupla hüvelyű gyorstokmánya gyors és könnyű tartozékcserét tesz lehetővé. A 20+1 VariTorque tengelykapcsoló-beállításnak köszönhetően precíz csavarozás valósítható meg 20 fokozatban, illetve egy fokozat áll rendelkezésre fúráshoz. A változtatható fordulatszám sokoldalúvá és irányítottá teszi a munkavégzést.
Extra mozgási szabadság
A 6 m hosszú kábel extra mozgási szabadságot biztosít. Ez a vezetékes fúró/csavarozó állandóan üzemkész. Sohasem kell attól tartania, hogy kimerül.
Gyors és könnyű tartozékcsere
A vezetékes fúró/csavarozó a gyors és könnyű tartozékcsere érdekében 10 mm-es dupla hüvelyű gyorstokmánnyal rendelkezik. A dupla hüvelyű tokmány két hüvelye közül az egyiket tartani, a másikat pedig a kioldáshoz illetve a befogáshoz el kell fordítani. A 20+1 VariTorque tengelykapcsoló-beállítás precíz csavarozást és egy fokozatban való fúrást tesz lehetővé.
Változtatható fordulatszám az optimális irányíthatóság érdekében
A szerszám változtatható fordulatszáma precíz fúrást és csavarbehajtást tesz lehetővé – a fordulatszám az optimális eredmény érdekében gombbal szabályozható.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A könnyen kezelhető irányváltó funkció könnyű átkapcsolást biztosít a csavarbehajtás és csavarkihajtás között. Az ergonomikus kialakítás kényelmes kezelést tesz lehetővé.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Kemény kötés max. nyomatéka | 27 Nm |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Csavarozókapacitás | 6 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 10 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 8 mm |
| Fúrókapacitás fában | 20 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Felvett teljesítmény | 0.75 A |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364062065 |
| Order Number | F0156220AA |
| Hangnyomás | 75 dB |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 86 dB |
| Pontatlanság (K) | 3 dB |
| Kábel hossza | 6 m |
A csomag tartalma
- SKIL 6220 vezetékes fúró/csavarozó
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































