


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

Digitális kefe nélküli motorok
A legújabb csúcstechnológia minden egyes SKIL szerszám DNS-ében megtalálható. Kompakt, digitális, kefe nélküli motorjaink extra teljesítményt, extra hatékonyságot és hosszabb élettartamot biztosítanak, mint a hasonló kefés motorok.
Fedezze fel Digitális kefe nélküli motorokKEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

Fejlett LED világítás
A munkadarab nagyszerű láthatóságát a SKIL fejlett, 2 üzemmóddal, köztük zseblámpa-üzemmóddal és automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkező LED világítása biztosítja.
Fedezze fel Fejlett LED világításACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
SKIL XP Pro Series
Az 1924 óta tartó kiválóság örökségére építve a SKIL XP Pro sorozatot olyan szakemberek számára fejlesztették ki, akik okos döntéseket hoznak. A SKIL által kínált legjobbat képviselve a SKIL XP Pro sorozat kivételes teljesítményt, tartósságot, professzionális funkciókat és kompakt ergonómiát ötvöz. Tökéletesen felszerelve komoly projektekhez bármilyen otthoni környezetben.
Műszaki adatok
| Performance Level | FOKOZOTT TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Terméksorozat | XP Pro Series |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Szerszám hossza (mm) | 125.8 |
| Szerszám szélessége (mm) | 67.5 |
| Szerszám magassága (mm) | 198.5 |
| Tool Length (inch) | 4.95 |
| Tool Width (inch) | 2.66 |
| Tool Height (inch) | 7.81 |
| Tool Weight (lbs) | 1.57 |
| Max. Csavarkapacitás (mm) | 10 |
| Tokmány befogási kapacitása | 10 mm |
| Csavarozókapacitás | 10 mm |
| Akkumulátorkapacitás | 2 Ah |
| Töltési áramerősség | 2.4 A |
| Feszültség | 20 V Max |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 60 Nm |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.71 kg |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| LED fény | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| Puha markolat | Igen |
| Megvilágítás kapcsolója | Igen |
| IoT | Igen |
| Elővilágítás | Igen |
| Működtető retesz | Igen |
| Utóvilágítás | Igen |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| EAN | 4894863202307 |
| Order Number | DD1E3066HC |
| Hangnyomás | 80 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 5 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 88 dB |
| Vibrációs szint (ütvefúrás betonban) | 5 m/s² |
| Töltési idő | 1 h |
| Feszültség (V) | 20 V |
A csomag tartalma
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz


































