2060 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 131.1ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Nem elérhető ebben az országban

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 12™ NAGY TELJESÍTMÉNY. KOMPAKT KIALAKÍTÁS.
A PWRCORE 12™’ teljesítményt és kis súlyt biztosít, így tökéletes a fej fölött vagy szűk helyeken végzett munkához. Tapasztalja meg maga is a könnyű kezelhetőséget.
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Csavarozókapacitás | 8 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Fúrókapacitás fában | 40 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Feszültség | 12 V |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 50 Nm |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1 kg |
| EAN | 8719643004024 |
| Order Number | DD1E2060CA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| LED-lámpa | Igen |
| Hangnyomás | 76.0 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 5.0 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 3.41 m/s² |
| Hangteljesítmény | 87.0 dB |
A csomag tartalma
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.86ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz










































