Szénkefe nélküli, akkumulátoros körfűrész




- Digitális szénkefe nélküli motor: nagyobb teljesítmény, nagyobb hatékonyság és 10x hosszabb élettartam
- A fűrészlap alatti vetített árnyékvonal pontosan megmutatja, hogy hol történik a vágás
- Nagy maximális vágásmélység, 57 mm 90°-nál és 41 mm 45°-nál
- Tartós 1,4 m-es alumínium vezetősín (2x 70 cm) pontos 90°-os és 45°-os vágásokhoz
- A LED-világítás megvilágítja a vágás vonalát, így a munkadarab jobban látható
- A porvédett csapágyak extra tartósságot biztosítanak
- Tengelyzár a könnyű fűrészlap cseréhez
- A levegőfúvó funkció tisztán tartja és könnyen követhetővé teszi a vágási vonalat
- Az elektromos fék nagyobb kényelmet és gyorsabb munkavégzést biztosít
- Beépített kulcstárolás
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész

Digitális kefe nélküli motorok
A legújabb csúcstechnológia minden egyes SKIL szerszám DNS-ében megtalálható. Kompakt, digitális, kefe nélküli motorjaink extra teljesítményt, extra hatékonyságot és hosszabb élettartamot biztosítanak, mint a hasonló kefés motorok.
Fedezze fel Digitális kefe nélküli motorokKEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Lítium-ion akkumulátoros, szénkefe nélküli körfűrész árnyékvonallal
A „20V Max” SKIL 3551 szénkefe nélküli, akkumulátoros körfűrész ideális a precíz vágáshoz 57 mm mélységig. Mint minden más SKIL „20V Max” akkumulátoros eszközt, ezt a modellt is az ágazatban vezető, fejlett PWRCORE 20™ akkumulátor és töltőtechnológia táplálja. Szénkefe nélküli motorunk gyorsabb, erősebb és 10-szer hosszabb az élettartama a hagyományos szénkefés motorénál. Speciális LED modulunk megvilágítja a fűrészlapot, így jól kivehető árnyékvonalat hoz létre alatta. Ez a funkció kiemelkedően precíz vágást biztosít, hiszen pontosan jelzi, hol fog a fűrészlap a munkadarabba vágni, a fűrészlap vastagságát is beleszámítva. A vágásvonal jó láthatóságát LED-lámpa is biztosítja, a beépített porfúvóval együtt. A tartósság érdekében ez a körfűrész porvédett golyóscsapágyakkal rendelkezik. A porvédett golyóscsapágyak az élettartam növelése érdekében védik a fűrészt a portól. A SKIL 3551 C B szerszámot 18 fogú, keményfémlapkás fűrészlappal, párhuzamvezetővel, hatszögletű kulccsal és porszívóadapterrel szállítjuk.
A PWRCORE 20™ az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz olyan innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, ilyen például a szabadalmaztatott KEEPCOOL™ akkumulátorhűtési technológia, amely a működési időt 25%-kal, az akkumulátor élettartamát pedig a duplájára növeli. A szabadalmaztatott ACTIVCELL™ technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A PWRCORE 20™ akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL PWRCORE 20™ elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | FOKOZOTT TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 2.4 kg |
| Fűrészlapátmérő | 165 mm |
| Fűrészkapacitás 90°-nál | 57 mm |
| Fűrészkapacitás 45°-nál | 41 mm |
| Nettó tömeg akkumulátorral | 20V kg |
| Max. Vágási kapacitás 45°-ban (mm) | 41 |
| Max. Vágási kapacitás 90°-ban (mm) | 57 |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Feszültség | 20 V Max |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Lézer | No |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| LED fény | Igen |
| EAN | 4894863202000 |
| Order Number | SW1E3551CB |
| Tengelyfurat átmérője | 16 mm |
| Penge mérete (mm) | 165 |
| Blade Size (inch) | 6-1/2'' |
| Vibrációs szint (fa vágása) | Yes m/s² |
| Töltési idő | 41 h |
A csomag tartalma
- SKIL 3551 szénkefe nélküli, akkumulátoros körfűrész
- Keményfémlapkás fűrészlap (18 fog, Ø 165 mm, fához)
- Párhuzamvezető
- Hatszögletű kulcs
- Adapter porszívóhoz
- Vezető sín
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































