Sarokcsiszoló

- Kompakt sarokcsiszoló, ideális különféle könnyebb vágási és csiszolási munkákhoz
- Három oldalfogantyú-pozíció az optimális irányításhoz minden alkalmazásnál
- Újraindítás-védelem biztosítja, hogy a szerszám ne induljon automatikusan újra áramkimaradás után
- Az edzett ferde fogazású fogaskerekek alacsonyabb zajszintet, nagyobb nyomatékot és hosszabb élettartamot biztosítanak a szerszámnak
- A karcsú és erős motorház könnyű hozzáférést tesz lehetővé szűk helyeken is
- Tengelyzár a könnyű tartozékcseréhez
- A biztonsági védőelem véd a szikráktól és bármilyen munkakörülményhez beállítható
- A biztonsági csúszókapcsolóval kesztyűben is biztonságos a használat
- M14-es orsó, „Clic” rákattintható peremhez készítve
Termékleírás
Impozáns, könnyű sarokcsiszoló
A SKIL 9019 sarokcsiszoló erőteljes, 600 W-os motorral rendelkezik, amely kiváló teljesítményt biztosít a vágási és csiszolási munkák széles skálájához. Ezt az eszközt mindenfajta munkahelyzetben használhatja kompakt mérete és rendkívül kis súlya révén. A SKIL 9019 ergonomikus kialakítású, így a feladat végzése során optimálisan irányítható. Továbbá az adott feladattól függően az oldalfogantyú könnyen beállítható három kényelmes pozícióba.
Jó teljesítmény
A SKIL 9019 ergonomikus, kompakt kialakítású, de ne engedje, hogy a sarokcsiszoló megjelenése félrevezesse. Hatékony, 600 W-os motorjának a teljesítménye több mint elég az Ön vágási és csiszolási munkáinak a kezeléséhez. A szerszám jó teljesítőképességének hangsúlyozása mellett kiemeljük, hogy ez a szerszám edzett ívelt fogazású fogaskerekekkel rendelkezik, amelyek nagyobb nyomatékot, hosszabb élettartamot és munka közbeni alacsonyabb zajszintet biztosítanak. Karcsú és tartós fém hajtóműháza lehetővé teszi a sarokcsiszoló könnyű kezelését még akkor is, ha a rendelkezésre álló munkaterület korlátozott.
Gyors tartozékcsere
A tengelyzárnak köszönhetően a tartozékok könnyen és kényelmesen cserélhetők. Mindössze a tengelyt kell rögzíteni a rögzítőgomb megnyomásával, és a tartozékok a géppel együtt szállított kulcs segítségével máris kicserélhetők.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
Ez sarokcsiszoló fel van szerelve elektronikus újraindítás-védelemmel, ami azt jelenti, hogy az eszköz nem indul újra automatikusan a tápfeszültség kikapcsolása után. A sarokcsiszoló oldalfogantyúja egyszerűen beállítható három pozícióba a fogás hatékonyságának növeléséhez vágás és csiszolás során.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 600 W |
| Max. korongátmérő | 115 mm |
| Vékony hátsó fogantyú | Nem |
| EAN | 8719643004291 |
| Order Number | F0159019AA |
| Tengelyfurat átmérője | 22 mm |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
A csomag tartalma
- SKIL 9019 sarokcsiszoló
- Biztonsági védőelem
- Oldalsó fogantyú
- Tartozékkulcs
- Hatszögletű kulcs
- Peremkészlet
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































