Multicsiszoló

- Ergonomikus markolat az egyszerű egykezes használathoz
- Különböző alakú csiszolótalpak nagy felületekhez és sarkokhoz egyaránt
- Hatékony csiszolómozgás és nagy teljesítményű motor a tökéletes csiszolási eredményhez
- Beépített porelszívás mikroszűrő rendszerrel a tisztább munkavégzésért
- Porszívó csatlakoztatására szolgáló adapter (ha szükséges)
- A porvédett csapágyak extra tartósságot biztosítanak
- Puha csúszásgátló markolat a kényelmesebb használat érdekében, hosszabb munkavégzés esetén is
- Kis súlya miatt függőlegesen is könnyen használható
- Egyszerű (tépőzáras rendszerű) papírcsere
- Alacsony zaj- és vibrációs szint
Termékleírás
Sokoldalú multicsiszoló az egyszerű, egykezes használatért
A SKIL 7260 egy kompakt, 100 W-os multicsiszoló többalakú csiszolótalppal a nagyméretű felületek és a nehezen elérhető helyek (pl. sarkok, bútorélek, ablakkeretek) csiszolásához. Ergonomikus, kis súlyú kialakításával ideális szerszám az egykezes és a függőleges munkavégzéshez. A tisztább munkavégzés érdekében a szerszám beépített porgyűjtő rendszerrel rendelkezik. A mikroszűrő rendszer a legfinomabb porszemcséket is kiszűri. Ha szívesebben használ porszívót, csatlakoztathatja a porszívóadaptert is. A kiváló minőségű, porvédett golyóscsapágyak távol tartják a port az érzékeny belső alkatrészektől és növelik a szerszám élettartamát. Végül, de nem utolsósorban, a szerszám puha markolatának köszönhetően a munkavégzés különösen kényelmes. A SKIL 7260 DA szerszámot hordtáskában, 15 tépőzáras csiszolólappal, portartállyal és porszívóadapterrel szállítjuk.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8719643000521 |
| Order Number | SR1E7260DA |
| Csiszolópálya átmérője | 1.6 mm |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Vibrációs csiszolólap mérete | 102x151 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Teljes csiszolófelület | 151 x 102 mm |
| Csiszolómozgás | 24000 p.m. |
| Felvett teljesítmény | 100 W |
| Hangnyomás | 73 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 4.1 m/s² |
| Hangteljesítmény | 84 dB |
A csomag tartalma
- SKIL 7260 multicsiszoló
- Hordtáska
- Csiszolólapok (15 db)
- Mikroszűrő portartály
- Adapter porszívóhoz
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz



































