Multicsiszoló (Octo)

- Kompakt, kis súlyú kialakítás a felhasználó kényelme érdekében
- Többfunkciós talp, amely nagyobb felületeken és sarkokban is használható
- Hatékony csiszolómozgás és nagy teljesítményű motor a tökéletes eredmény érdekében
- Egyszerű „Clic” rendszer, amellyel a deltafej elfordítása vagy cseréje és a speciális tartozékok felszerelése szerszámok nélkül elvégezhető
- 8 speciális tartozék a nehezen hozzáférhető helyek csiszolásához (SKIL tartozék, nem alapfelszerelés)
- Adapter a speciális tartozékok felszereléséhez 3 munkapozícióban (SKIL tartozék 2610393758, nem alapfelszerelés)
- Speciális rugalmas tartozék, amely alkalmazkodik a kerek formákhoz (SKIL tartozék 2610393757, nem alapfelszerelés)
- Beépített porgyűjtő rendszer és porzsák a por minimalizálása érdekében
- A deltafej kétszer megfordítható a használati idő meghosszabbítása érdekében
- Puha markolat segíti az optimális irányítást
- Egyszerű (tépőzáras rendszerű) papírcsere
- Alacsony zaj- és vibrációs szint
Termékleírás
Sokoldalú, marokfogantyúval ellátott multicsiszoló otthoni és ház körüli csiszolási munkákhoz
A SKIL 7207 „Octo” multicsiszoló kompakt és könnyű, marokfogantyúval ellátott, vasaló alakú talppal rendelkező csiszológép, amely nagy felületek és nehezen megmunkálható, illetve nehezen elérhető helyek, pl. sarkok és élek csiszolásához is használható. A marokfogantyús kialakítás révén a szerszám könnyen irányítható, rendkívül jól manőverezhető, így ideális a szűk és nehezen elérhető helyek – például bútorok vagy ablakok – csiszolására. A 100 W-os motor elegendő teljesítményt nyújt a barkácsolási feladatok gyors és kényelmes elvégzéséhez. A multicsiszoló talpának elfordítható delta csúcsa 300%-kal megnöveli a talplemez élettartamát. A porzsákkal ellátott beépített porgyűjtő rendszer tisztább munkakörnyezetet biztosít. Ezt a multicsiszolót porzsákkal és három csiszolólappal együtt szállítjuk.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A tisztább munkavégzés érdekében ez a multicsiszoló porzsákkal ellátott beépített porgyűjtő rendszerrel rendelkezik. A porzsák könnyen eltávolítható, kiüríthető és visszahelyezhető. A multicsiszoló kialakítása ergonomikus, puha markolattal rendelkezik, munkavégzés közben kényelmesen illeszkedik a kézbe. Ezt a multicsiszolót porzsákkal és három csiszolólappal együtt szállítjuk. Opcionálisan nyolc további csiszoló tartozékkal egészíthető ki a nehezen elérhető helyek csiszolásához, a kerek felületeket is beleértve.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364035489 |
| Order Number | F0157207AA |
| Csiszolópálya átmérője | 1.6 mm |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Forgatható deltafej mérete | 92 mm |
| Teljes csiszolófelület | 151 x 102 mm mm |
| Csiszolómozgás | 24.000 p.m. |
| Felvett teljesítmény | 100 W |
| Hangnyomás | 71 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 14.3 m/s² |
| Hangteljesítmény | 82 dB |
A csomag tartalma
- Porzsák
- Forgatható deltafej
- 3 csiszolólap (szemcseméret 120)
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz






































