Deltacsiszoló

- Erős deltacsiszoló, széles csiszolási mozgással a könnyű csiszolás érdekében
- Ideális a sarkok és szélek csiszolásához
- Két különböző talphelyzet: 1. helyzet a sarkok csiszolásához és a 2. helyzet a szélek csiszolásához
- Ujj formájú tartozék a nehezen elérhető helyek csiszolásához
- Gyorscsere-rendszer a talp helyzetének egyszerű beállítása érdekében
- Tépőzáras alátétpárna a gyors és könnyű tartozékcseréhez
- Fokozatmentesen változtatható sebesség-előválasztó szabályozás az optimális csiszolási teljesítmény eléréséhez a legkülönbözőbb anyagokon
- Porszívó-csatlakozás a tisztább munkakörnyezet érdekében
- Kényelmesen lekerekített ergonomikus kivitel
- Nagy be-/kikapcsoló csúszka a szerszám tetején a kényelmes használat érdekében
- Beépített kulcstárolás
- A 2,75 m-es kábelhossz optimális munkavégzési szabadságot biztosít
Termékleírás
Deltacsiszoló két talplemez-pozícióval és ujj formájú tartozékkal
A 260 W-os SKIL 7126 deltacsiszolót nehezen elérhető helyeken, például lépcsőkön és bútorokon történő munkavégzésre fejlesztették ki és három különböző funkcióval rendelkezik. Sarkok és szélek melletti csiszoláshoz gyors átváltás lehetséges a két talppozíció között. A géppel együtt szállított ujj formájú tartozékkal a nehezen elérhető helyek csiszolása is elvégezhető. A változtatható fordulatszám lehetővé teszi a feladathoz való alkalmazkodást, így optimális csiszolási eredmény érhető el a különböző felületeken. Ezt a deltacsiszolót kompakt kofferben, 15 csiszolólappal együtt szállítjuk.
Sokoldalú csiszolási teljesítmény fához és fémhez
Az erős, 260 W-os motor kiváló csiszolási eredményt biztosít fán és fémen. Ez a nehezen elérhető helyek csiszolására kifejlesztett deltacsiszoló ideálisan használható kis felületek és részletgazdag tárgyak csiszolására. A háromszög alakú talplemez könnyen két különböző pozícióba állítható a gyorscsere-rendszernek köszönhetően. Az első pozíció sarkok, a második pedig élek csiszolására való.
Változtatható fordulatszám különböző felületek csiszolásához
A csiszoló fordulatszám-szabályozási funkciója révén a fordulatszám a feladathoz igazítható. Ez például festett felület csiszolásakor előnyös. Alacsonyabb fordulatszámot választva nem forrósodik fel túlságosan a festék és nem kenődik el, illetve nem tömődik el a csiszolólap.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A be-/kikapcsoló a szerszám tetején található, így kezelése jobb- és balkezes használók számára sem probléma. A tisztább munkakörnyezet érdekében a beépített porszívó-csatlakozó a legtöbb standard méretű porszívóhoz illeszkedik. A SKIL 7126 szerszámot kompakt hordtáskában, valamint három 60-as, négy 120-as és három 240-es szemcseméretű, tépőzáras csiszolólappal szállítjuk. Ezt a deltacsiszolót két 60-as és három 120-as szemcseméretű, ujj alakú csiszolólappal is szállítjuk.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| EAN | 8710364077779 |
| Order Number | F0157126AD |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Felvett teljesítmény | 260 W |
| Csiszolómozgás | 12000-20000 p.m. |
| Csiszolólap mérete (saroktól sarokig) | 93 mm |
| Csiszolófelület (saroktól sarokig) | 90 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | 82.5 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 10.1 m/s² |
| Hangteljesítmény | 93.5 dB |
A csomag tartalma
- SKIL 7126 deltacsiszoló
- Kompakt szállítókoffer
- Tépőzáras csiszolólapok (3x 60-as szemcseméret, 4x 120-as szemcseméret és 3x 240-as szemcseméret)
- Ujj formájú tartozék
- Ujj formájú tépőzáras csiszolólapok (2x 60-as szemcseméret, 3x 120-as szemcseméret)
- Hatszögletű kulcs
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz
































