Kettős LED munkalámpa



- A 18 V-os „20V Max” akkumulátoros kettős LED-reflektor erős fehér fényt biztosít akár 1800 lumenig
- A fényerő három fokozatú beállítása a rugalmasabb használatért
- A lámpafej különböző pozíciókba állítható a rugalmas használatért
- A lámpa automatikusan kikapcsol, ha a két lámpafejet összecsukja
- Beépített fémhorog a lámpa felakasztásához
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Fényes és nagy teljesítményű, akkumulátoros, kettős LED reflektor
A 20V Max 3157 dupla LED munkalámpa a SKIL XP Pro sorozat része. Ezek az eszközök kivételes teljesítményt nyújtanak komoly projektekhez, és olyan szakemberek számára készültek, akik tudatos döntéseket hoznak. Mint minden más SKIL 20V akkumulátoros szerszám, ezt is az iparágvezető PWRCORE 20™ akkumulátortechnológia hajtja. A SKIL 3157 egy nagy teljesítményű dupla LED munkalámpa, amely optimális megvilágítást biztosít bárhol, ahol szükség van rá a munkavégzés során. Háromfokozatú fényerőszabályozással van felszerelve a szükséges extra fény érdekében. A különböző fénybeállítások közötti váltás egyszerű. Ez az eszköz akár 1800 lumen erős fehér fényt biztosít, amely összehasonlítható egy 100 W-os izzólámpa fényerejével. Az izzólámpával ellentétben a SKIL 3157 energiatakarékosabb és környezetbarátabb. A nagyobb kényelem érdekében mindkét lámpafej könnyen különböző pozíciókba állítható, hogy a fényt a kívánt irányba irányítsa. Egy másik lehetőség, hogy a munkalámpát a beépített fém kampóra akasztja. Ezek a praktikus funkciók biztosítják, hogy mindkét keze szabad maradjon a munkához. A lámpa automatikusan kikapcsol, amikor a két lámpafejet összecsukja.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
SKIL XP Pro Series
Az 1924 óta tartó kiválóság örökségére építve a SKIL XP Pro sorozatot olyan szakemberek számára fejlesztették ki, akik okos döntéseket hoznak. A SKIL által kínált legjobbat képviselve a SKIL XP Pro sorozat kivételes teljesítményt, tartósságot, professzionális funkciókat és kompakt ergonómiát ötvöz. Tökéletesen felszerelve komoly projektekhez bármilyen otthoni környezetben.
Műszaki adatok
| Performance Level | FOKOZOTT TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Feszültség | 20 V Max |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1.5 kg |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Fényforrás | 2 × 24 db LED |
| Max. fényáram | 1800 lm |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Terméksorozat | XP Pro Series |
| Forgatható lámpafej | Igen |
| EAN | 8719643004376 |
| Order Number | VA1E3157CA |
A csomag tartalma
- SKIL 3157 akkumulátoros, kettős LED-reflektor
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz





































