Akkumulátoros LED szpotlámpa



- A „20V Max” (18 V-os) akkumulátoros LED szpotlámpa erős fehér fényt biztosít akár 360 lumenig
- A fényerő kétfokozatú beállítása a rugalmasabb használatért
- Különböző irányokba forgatható (120°-ban) a kéz nélküli használatért
- Tartós, kényelmes fogantyú puha markolattal az egyszerű hordozáshoz
- Lítium-ion technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
Nagy fényerejű és teljesítményű, akkumulátoros LED szpotlámpa
A „20V Max” (18 V-os) SKIL 3155 erőteljes, akkumulátoros LED szpotlámpa, amely a barkácsfeladatok során gondoskodik a szükséges megvilágításról. A fényerő két fokozatban állítható a szükség esetén még nagyobb megvilágításért. A különböző világítási beállítások közötti váltás egyszerűen, egy ujjal elvégezhető. Ez a LED szpotlámpa 360 lumen fényerőt biztosít, amely egy 24 W-os hagyományos izzó fényerejéhez hasonló. A hagyományos izzóval szemben a SKIL 3155 energiatakarékos és környezetbarát megoldás. A még kényelmesebb munkavégzés érdekében az akkumulátoros LED szpotlámpa feje egyszerűen mozgatható úgy, hogy a fény a megfelelő területet érje. Ennek a praktikus funkciónak köszönhetően mindkét kéz szabad a barkácsolás során. Végül, de nem utolsósorban: a szerszám tartós, kényelmes fogantyúja puha markolattal rendelkezik az egyszerű hordozáshoz. A SKIL 3155 CA szerszámot akkumulátor nélkül szállítjuk.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Feszültség | 20 V Max |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.3 kg |
| Színhőmérséklet | 5700 K |
| Izzó élettartama | 30000 h |
| Fényforrás | 8 db, 0.5W LED |
| Max. fényáram | 360 lm |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Forgatható lámpafej | Igen |
| EAN | 8719643003010 |
| Order Number | VA1E3155CA |
A csomag tartalma
- SKIL 3155 akkumulátoros LED szpotlámpa
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz




































