Akkus fúró



- Két fokozat: nagy fordulatszám a fúráshoz és nagy nyomaték a nehéz csavarozáshoz
- 13 mm-es egyhüvelyű gyorstokmány
- Automatikus tengelyzár a gyors és egyszerű tartozékcseréhez
- 17 nyomatékbeállítás a pontos csavarozáshoz + teljes tengelyrögzítés fúráskor
- A változtatható fordulatszám lágy indítást és maximális irányíthatóságot biztosít – bármikor
- Az előre/hátra irányt jelző LED segítségével könnyedén leolvasható a hajtás iránya
- LED-lámpa a munkadarab jobb megvilágításáért és a gyengén megvilágított helyeken való kényelmes munkavégzésért
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész
- A szabadalmaztatott akkumulátorszint-jelzőről könnyedén leolvasható az akkumulátor töltöttsége
- Ergonomikus kialakítás és puha markolat az optimális kényelem és irányítás érdekében

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
A „20V Max” (18 V-os) SKIL 3008 akkus fúró minden barkácsolási igényt kielégít, legyen szó a legnehezebb csavarozási feladatokról vagy éppen fa és fém fúrásáról. Két fokozata használható a gyors fúráshoz, illetve a nehéz csavarozáshoz. A 17+1 nyomatékbeállítás pontos munkát tesz lehetővé: a csavarozáshoz 17 fokozat, a fúráshoz további egy fokozat áll rendelkezésre. A betétszerszámok kényelmesen cserélhetők a 13 mm-es, egyhüvelyű gyorstokmány révén. Az automatikus tengelyzárral a tartozékcsere gyors és egyszerű. Ebben a sokoldalú szerszámban valóban mindent megtalál, amire szüksége van: megbízható lítium-ionos akkumulátortechnológia, szabályozható fordulatszám az irányításhoz, LED-lámpa a munkadarab jó láthatóságáért. Sőt, a szerszám előre/hátra irányt jelző LED-del rendelkezik, így azonnal leolvasható a hajtás iránya. Végül, de nem utolsósorban, a szerszám ergonomikus kialakítása és puha markolata kiemelkedően kényelmes munkavégzést biztosít. A szabadalmaztatott akkumulátorszint-jelzőről könnyedén leolvasható az akkumulátor töltöttsége. A SKIL 3008 HE szerszámot tartós hordtáskában, két „20V Max” (18 V-os) 2,0 Ah akkumulátorral, töltővel, kétvégű csavarozóbittel és övcsattal szállítjuk.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Csavarozókapacitás | 8 mm |
| Tokmány befogási kapacitása | 13 mm |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Fúrókapacitás fában | 40 mm |
| Két mechanikus sebesség | Igen |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 50 Nm |
| Feszültség | 20 V Max |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Akkumulátorkapacitás | 2.0 Ah |
| Töltési áramerősség | 1 A |
| EAN | 4894863202352 |
| Order Number | DD1E3008HG |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Szénkefe nélküli | Nem |
| Állítható sebességkapcsoló | Igen |
| LED fény | Igen |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | 83 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 5 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 94 dB |
| Töltési idő | 2.15 h |
A csomag tartalma
- SKIL 3008 akkus fúró
- Hordtáska
- „20V Max” (18 V-os) 2,0 Ah Li-Ion akkumulátor (2x) (3109)
- Töltő (3129)
- Kétvégű csavarozóbit
- Övcsat
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































