Akkus olló (Multi Cutter)

- Az ideális megoldás a mindennapi vágási munkákhoz
- A multifunkciós vágó sokoldalú szerszám, amellyel bármilyen hajlékony anyagot vághat, például szöveteket, szőnyeget, kartont, papírt, virágokat és sok mást
- Az ollófej a „Clic” mechanizmus révén könnyen cserélhető
- Lehetővé teszi a pontos vágást egyenes vonalak és görbék mentén
- Nagy méretű rögzítőgombbal a folyamatos munkavégzéshez
- Vezetékmentes szabadság a 4,8 V-os NiMH akkumulátorrendszerrel
Termékleírás
A „Multi Cutter” mindent vág
A SKIL 2900 „Multi Cutter” az ideális megoldás a mindennapi háztartási környezetben előforduló valamennyi gyakori vágási feladatra. Ez a 4,8 V-os, tölthető akkumulátorral ellátott vágó igen nagy munkavégzési szabadságot biztosít a különböző anyagok, pl. karton, műanyagok, PVC, bőr, tapéta, szőnyeg, pamutszövet, gallyak és egyebek vágásához. Ideális ívelt és egyenes vonalú gyors, erőfeszítés nélküli vágásokhoz is. A nagy rögzítőgomb és a szerszám nélküli „Clic” késcserélő rendszer további munkavégzési komfortot és kényelmet biztosít.
Egyenes és ívelt vonalak vágása többféle anyagban
A „Multi Cutter” kiváló minőségű vágókése egyedi tervezésű geometriával rendelkezik. Kis mérete és nagyfrekvenciás vágási funkciója erőfeszítés nélkül teszi lehetővé ívelt és egyenes vonalak vágását is. Ahol az ollóval történő vágás nehéz és nem mindig hatékony, ott a „Multi Cutter” bármikor gyorsan és könnyedén elboldogul. Egy ollófej három kilométer karton elvágását teszi lehetővé. Egy teljesen feltöltött akkumulátorral pedig 150 méter kárpit vagy 240 méter karton vágható el!
Gyors, szerszám nélküli késcsere
A szerszám nélküli „Clic” rendszer a vágókések bármilyen szerszám vagy kulcs használata nélküli könnyű cseréjét teszi lehetővé. A kés kioldásához mindössze meg kell nyomni a „Clic” gombot, majd egyszerűen a helyére kell csúsztatni az új kést.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A nagy méretű, rögzítőgombos kapcsoló fáradságmentes munkavégzést tesz lehetővé a kapcsoló állandó nyomása nélkül. A puha markolat és az ergonomikus, kompakt méretű fogantyú optimális munkavégzési kényelmet biztosít. A hajlékony anyagokhoz való két késből és a kemény anyagokhoz való speciális késből álló készlet külön tartozékként a „Multi Cutter” számára is elérhető.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364073122 |
| Order Number | F0152900AJ |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Vágási technika | ollók |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Hangnyomás | < 70 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Töltési idő | 3 h |
| Feszültség (V) | 4.8 V |
A csomag tartalma
- SKIL 2900 multifunkciós vágó
- 1 x 4,8 V NiMH akkuegység
- 3 órás töltőegység
- 1 db ollófej hajlékony anyagokhoz
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































