Akkus csavarozó

- Lítium ion akkus csavarozó, a töltési lehetőségek széles választékát kínáló mikro-USB töltőegységgel
- Erős hordtáskában szállítva, egy 35 darabos csavarozó- és előfúró bitkészlettel együtt
- Lítium-ion technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész
- Az akkumulátor-szintjelző figyelmeztet, ha az akkumulátor szintje alacsony
- Automatikus tengelyzár a csavarok és csapok kézi meghúzásához vagy kilazításához
- Az előre / hátra kijelzőn egy pillantással meggyőződhet róla, hogy milyen irányba hajt
- Szpotlámpa a munkadarab jobb megvilágításához és a gyengén megvilágított helyeken való kényelmes munkavégzéshez
- Két további csavarozóbit mindig kéznél van a szerszámon kialakított bittartónak köszönhetően
- Az elektronika véd a túltöltés, a túlmelegedés és a mélykisülés ellen
- Puha markolat és ergonomikus fogantyúméret az optimális komfort és ergonómia érdekében
- A kiváló minőségű formatervnek köszönhetően az akkus csavarozó elnyerte a 2017 iF DESIGN AWARD formatervezési díjat
Termékleírás
Kompakt lítium-ionos akkus csavarozó mikro-USB töltőegységgel
A „4V Max” (3,6 V-os) SKIL 2636 akkus csavarozó kompakt kialakítása révén ideális szerszám a szűk helyen történő munkavégzéshez. A lítium-ion technológiának köszönhetően mindig használatra kész. A kényelmes irányválasztó funkció biztosítja a kényelmes használatot munka közben. A mikro-USB töltőegység csökkentett töltési időt biztosít. Egyéb praktikus funkciói, mint például a fényes LED spotlámpa, az akkumulátor szintjelző és az automatikus tengelyzár külön hozzájárulnak a kényelmes munkavégzéshez. A SKIL 2636 hagyományos mágneses hatszögletű csatlakozóval rendelkezik, és kompatibilis a széles körben forgalmazott hatszögletű csavarozó bitekkel. Ez az akkus csavarozó egy erős kofferben kerül szállításra, egy 35 darabos csavarozó- és előfúró bitkészlettel együtt.
Lítium ion akkumulátor-technológia mikro-USB töltőegységgel
A szerszám lítium-ion akkumulátortechnológiával rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész! Az „ECP” (elektronikus cellavédelem) megelőzi a lítium-ion akkumulátor túltöltődését, túlmelegedését és mélykisülését. Ezenfelül a csökkentett töltési időt biztosító mikro-USB töltőegység egyéb USB csatlakozókhoz is csatlakoztatható.
Kényelmes előre/hátra irányváltó a kényelmes használatért
A SKIL 2636 egy felhasználóbarát rendszerrel rendelkezik a működési irány kiválasztásához. Kényelmesen változtathatja a forgásirányt, a kar le-, illetve felfele állításával. Jobb- és balkezes felhasználók is könnyen használhatják. A kiválasztott forgásirány egyértelműen megjelenik a szerszám felső részén.
Praktikus funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A LED-es szpotlámpa jó világosítást biztosít munka közben. Az akkumulátor szintjelző figyelmeztet, ha az akkumulátor szintje alacsony, így az újratöltés mindig időben elvégezhető. A tengelyzár szükség esetén lehetővé teszi extra kézi erő alkalmazását, például amikor a csavarok meghúzását befejezi, vagy amikor elkezdi őket lazítani. Két külön csavarozóbitet tárolhat a szerszámon, így mindig a keze ügyében lehetnek. Ezt a szerszámot robusztus kofferben szállítjuk mágneses bittartóval, 26 bittel, két hatszögletű fúrószárral előfúráshoz, öt aljzattal és az aljzatok csatlakoztatásához szükséges hosszabbítóval.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Akkumulátorkapacitás | 1.5 Ah |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Feszültség | 3.6 V |
| Kemény kötés max. nyomatéka | 7 Nm |
| Csavarozókapacitás | 5 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Hatszögletű csavarozás | 6.35 mm |
| EAN | 8710364076215 |
| Order Number | F0152636AD |
| LED-lámpa | Igen |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | < 70 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Töltési idő | 3 h |
A csomag tartalma
- SKIL 2636 akkus csavarozó
- Műanyag szállítókoffer
- Mikro-USB töltő
- 13 bit (S4,5, 5,5, 6,5 és PH1,3xPH2,PH3 és PZ1,3xPZ2,PZ3)
- 13 bit (H3,4,5,6,7 és T10,15,20,25,27,30,40,45)
- 2 titánbevonatú hatszögű szárú fúróbetét előfúráshoz (2 és 3 mm)
- 5 dugókulcsfej (6, 8, 10, 11 és 13 mm)
- Toldó dugókulcsfejek csatlakoztatásához
- Mágneses bittartó
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































