Akkus LED reflektor


- A „Keep Cool™” akkumulátortechnológia 25%-kal hosszabb üzemidőt és 2x hosszabb élettartamot biztosít
- A 12 V-os akkumulátoros LED szpotlámpa erős fehér fényt biztosít akár 850 lumenig
- A fényerő kétfokozatú beállítása a rugalmasabb használatért
- Kéz nélküli használat világosan megvilágított környezetben a stabil állványnak és felfüggesztési lehetőségnek köszönhetően
- Lítium-ion technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 12™ NAGY TELJESÍTMÉNY. KOMPAKT KIALAKÍTÁS.
A PWRCORE 12™’ teljesítményt és kis súlyt biztosít, így tökéletes a fej fölött vagy szűk helyeken végzett munkához. Tapasztalja meg maga is a könnyű kezelhetőséget.
Termékleírás
Kompakt akkumulátoros LED reflektor két fényerő-beállítással
A 12 V-os SKIL 2156 egy kompakt, akkumulátoros LED reflektor amely bárhol biztosítja a barkácsmunkáihoz szükséges megvilágítást. A fényerő két fokozatban állítható a szükség esetén még nagyobb megvilágításért. A fényerő-beállítások között egyszerűen válthat egyetlen gomb megnyomásával. Ez a szerszám akár 850 lumen fényerejű, fényes fehér fényt biztosít, amely egy 60 W-os hagyományos izzó fényerejéhez hasonlítható. A hagyományos izzóval szemben a SKIL 2156 energiatakarékos és környezetbarát megoldás. A különlegesen kényelmes munkavégzés érdekében egyszerűen a kívánt irányba forgathatja a lámpát a tartóhorog állításával. További lehetőség a LED reflektor felakasztása a horoggal. Ezek a praktikus funkciók biztosítják, hogy mindkét kéz szabad a barkácsolás során. A SKIL 2156 CA szerszámot akkumulátor nélkül szállítjuk.
Hosszabb üzemidő és akkumulátor élettartam
Ez a szerszám a „PWRCore 12™” rendszer része. A kompakt 12 V-os Lítium-ion akkuegységekkel az optimális rugalmasság biztosított, hiszen a „PWRCore 12™” akkumulátorok az összes 12 V-os „PWRCore” szerszámhoz használhatók. A „PWRCore 12™” szerszámok akkumulátorral és anélkül is elérhetők, így rugalmasan bővítheti szerszámkészletét anélkül, hogy új akkumulátorokat és töltőket is kellene vásárolnia. Az akkumulátor többek között „Keep Cool™” akkumulátortechnológiával rendelkezik, amely jelenleg a legcoolabb innovációnk. A „Keep Cool™” a túlmelegedés elkerülése érdekében lehűti az akkumulátorcellákat, így akár 25%-kal növelhető az üzemidő, és az akkumulátor élettartama duplájára nőhet!
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Feszültség | 12 V |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.7 kg |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Fényforrás | 8 db, 0.5W LED |
| Max. fényáram | 850 lm |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Forgatható lámpafej | Igen |
| EAN | 8719643004123 |
| Order Number | VA1E2156CA |
A csomag tartalma
- SKIL 2156 akkumulátoros LED reflektor
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz







































