2155 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 113.28ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Nem elérhető ebben az országban

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

PWRCORE 12™ NAGY TELJESÍTMÉNY. KOMPAKT KIALAKÍTÁS.
A PWRCORE 12™’ teljesítményt és kis súlyt biztosít, így tökéletes a fej fölött vagy szűk helyeken végzett munkához. Tapasztalja meg maga is a könnyű kezelhetőséget.
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Feszültség | 12 V |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 0.3 kg |
| Színhőmérséklet | 5700 K |
| Max. fényáram | 380 lm |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Forgatható lámpafej | Igen |
| EAN | 8719643004116 |
| Order Number | VA1E2155CA |
A csomag tartalma
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.72ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz







































