Fúrókalapács

- Nagy teljesítményű, L-alakú fúrókalapács 1500 W-os motorral
- Három funkció: ütvefúrás, fúrókalapács leállítása hagyományos fúráshoz és forgás leállítása véséshez
- A rezgéscsökkentő rendszer optimális munkavégzési kényelmet és alacsony mértékű rezgést biztosít
- „SDS+” rendszer a gyors és egyszerű bitcseréhez
- Robusztus magnézium fogaskerékház
- A biztonsági tengelykapcsoló védelmet nyújt a csavar elakadása esetén
- Fordulatszám-előbeállító tárcsa, amellyel minden munkához kiválaszthatja a megfelelő fordulatszámot
- Puha markolat a kényelmes tartásért és az optimális irányításért
- Állítható, rezgésmentes oldalfogantyú a biztonságos kétkezes irányításhoz és az alacsony vibrációhoz
- Mélységbeállító előre kiválasztott mélységre vakfuratok készítésénél
Termékleírás
A három funkciós, pneumatikus SKIL 1781 fúrókalapács rendkívül erőteljes, 1500 W-os motorral és sebesség-előválasztással rendelkezik az optimális irányíthatósághoz. Ütvefúró funkcióval rendelkezik betonfúráshoz, ütőfunkciója leállítható normál fúráshoz, illetve forgása kikapcsolható véséshez. A rezgéscsökkentő rendszer („VRS”), a kényelmes L-alak és a robusztus magnéziumház révén ez a fúró ideális a nehéz, betonfúrást is igénylő munkákhoz akár 36 mm-ig, valamint véséshez. Az „SDS+” gyors és könnyű tartozékcserét tesz lehetővé. A csúszásgátló, puha markolat és az állítható, rezgésmentes oldalfogantyú kényelmes kétkezes használatot tesz lehetővé. A könnyen kezelhető mélységmérővel beállítható a zsákfuratok mélysége. A SKIL 1781 GC szerszámot erős hordtáskában, egy 13 mm-es, „SDS+” adapterrel rendelkező tokmánnyal és 7 db-os SDS+ fúrószárkészlettel szállítjuk.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Max. ütésszám | 400-3000 IPM |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 1500 W |
| Fúrókapacitás acélban | 13 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Fúrókapacitás fában | 40 mm |
| Fúrókapacitás betonban | 36 mm |
| Ütőerő | 5 J |
| EAN | 8719643005977 |
| Order Number | RH1E1781GC |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | 94 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 105 dB |
| Vibrációs szint (vésés) | 20.3 m/s² |
| Vibrációs szint (ütvefúrás betonban) | 18.7 m/s² |
A csomag tartalma
- SKIL 1781 fúrókalapács
- Tartós hordtáska
- 13 mm-es tokmány „SDS+” adapterrel
- 7 db SDS+ fúrószár: 5 mm, 6 mm (2 db), 8 mm (2 db), 10 mm, 12 mm
- Rezgéscsillapító oldalfogantyú
- Mélységmérő
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz



































