Szalagcsiszoló

- Nagy szalagsebesség a hatékony anyageltávolítás érdekében
- Az automatikus szalagirányítás megelőzi a szalag lefutását a szerszámról
- A kompakt és ergonomikus kialakítás tökéletes fogást biztosít a kétkezes irányításhoz
- A könnyen szerelhető „Equalizer” csiszolókeret megelőzi a karcolásokat és tökéletesen kiegyenlíti a felületeket
- Beépített porelszívás és hatékony porszűrő rendszer a tisztább munka érdekében
- Adapter külső porszívó illesztéséhez
- Könnyű szalagcsere a „Clic” segítségével a csiszolókeret eltávolítása nélkül
- A puha markolat kényelmet biztosít a hosszú munkákhoz is
- Felül nagy rögzítőgomb a folyamatos munkavégzéshez

Sustav za automatsko centriranje ABC
Sa sustavom za automatsko centriranja trake (ABC) od tvrtke SKIL, brusne trake automatski će se poravnati u savršeni položaj nakon što se alat uključi.
Fedezze fel Sustav za automatsko centriranje ABCEqualizer csiszoló keret
Könnyedén érhet el tökéletesen kiegyenlített felületeket nem kívánatos karcolások nélkül a SKIL szalagcsiszolóval, a jól megtervezett Equalizer keretnek köszönhetően. A csiszolószalagok pedig a keret előzetes eltávolítása nélkül is cserélhetők.
Fedezze fel Equalizer csiszoló keret
Termékleírás
Az igényes csiszolási munkák ideális szerszáma
Erős, 650 W-os motorjának és nagy, 300 m/perc szalagsebességének köszönhetően ez a csiszoló kitűnő választás, ha gyors anyaglemunkálásról van szó. Ideálisan használható az olyan igényes munkákhoz, mint ajtók és lapok újrafestés előtti előcsiszolása. A szalagcsiszolót csiszolószalaggal, „Equalizer” csiszolókerettel, portartállyal és porszívóadapterrel együtt szállítjuk, így a munka azonnal megkezdhető.
Nagy teljesítmény
A csiszolószalag manuális beállítása a 1215-ös „ABC” rendszerének köszönhetően többé nem szükséges. Ez tökéletesen a géphez igazított helyzetben tartja a szalagot és megakadályozza annak a gépből való kifutását, illetve a gépbe való befutását. A „Clic” rendszer révén a csiszolószalag könnyen cserélhető: csak meg kell húzni a kart.
Sima felületek az „Equalizer” csiszolókerettel
A tartozék innovatív „Equalizer” csiszolókeret tökéletesen egyenletes és finom csiszolási eredményt biztosít. Az „Equalizer” csiszolókeret biztosítja a szerszám tökéletesen egyenes helyzetét a munkadarabon, megelőzve a karcolások és hornyok képződését, és lehetővé téve az egyenetlen felületek kiegyenlítését.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A tisztább munkavégzés érdekében a csiszológép portartállyal ellátott beépített porgyűjtő rendszerrel rendelkezik. A porszűrő a legfinomabb porrészecskéket is kiszűri a levegőből. A portartály könnyen eltávolítható, kiüríthető és visszahelyezhető. Otthona tisztán tartását segítendő porszívó-csatlakozással is rendelkezik, amely a legtöbb standard méretű porszívó csatlakoztatására alkalmas. A felül elhelyezett rögzítőgomb folyamatos munkavégzést tesz lehetővé.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 650 W |
| Csiszolófelület | 76 x 130 mm mm |
| Szalagméret | 76 x 457 mm mm |
| Szalag sebessége | 300 m/min |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| EAN | 8710364041244 |
| Order Number | F0151215AA |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | 87 dB |
| Vibrációs szint | 2.1 m/s² |
| Hangteljesítmény | 98 dB |
| Pontatlanság (K) | 3 dB |
A csomag tartalma
- Portartály
- 1 db csiszolószalag
- Adapter porszívóhoz
- Csiszolókeret
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz


































