Szalagcsiszoló

- Nagy szalagsebesség a hatékony anyageltávolítás érdekében
- Az automatikus szalagirányítás megelőzi a szalag lefutását a szerszámról
- A kompakt és ergonomikus kialakítás tökéletes fogást biztosít a kétkezes irányításhoz
- Beépített porelszívás és nagy porzsák a tisztább munka érdekében
- Könnyű szalagcsere a „Clic” rendszer segítségével
- A puha markolat kényelmet biztosít a hosszú munkákhoz is
- Felül nagy rögzítőgomb a folyamatos munkavégzéshez
Termékleírás
Az igényes csiszolási munkák ideális szerszáma
A SKIL 1210 szalagcsiszoló ideális nagy felületek gyors és kényelmes csiszolására. A csiszológép használata az „ABC” (automatikus szalagirányítás) rendszer, a szerszám nélküli „Clic” csiszolószalag-csere és a kompakt, könnyű kialakítás révén igen egyszerű. Erős, 650 W-os motorjának és nagy, 300 m/perc szalagsebességének köszönhetően ez a csiszoló kitűnő választás, ha gyors anyaglemunkálásról van szó. Ideálisan használható az olyan igényes munkákhoz, mint ajtók és lapok újrafestés előtti előcsiszolása. A szalagcsiszolót csiszolószalaggal és porzsákkal együtt szállítjuk, így a munka azonnal megkezdhető.
Nagy teljesítmény
A csiszolószalag manuális beállítása a 1210-es „ABC” rendszerének köszönhetően többé nem szükséges. Ez tökéletesen a géphez igazított helyzetben tartja a szalagot és megakadályozza annak a gépből való kifutását, illetve a gépbe való befutását. A „Clic” rendszer révén a csiszolószalag könnyen cserélhető: csak meg kell húzni a kart.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A tisztább munkavégzés érdekében a csiszológép porzsákkal ellátott beépített porgyűjtő rendszerrel rendelkezik. A felül elhelyezett rögzítőgomb folyamatos munkavégzést tesz lehetővé.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 650 W |
| Csiszolófelület | 76 x 130 mm mm |
| Szalagméret | 76 x 457 mm mm |
| Szalag sebessége | 300 m/min |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| EAN | 8710364041213 |
| Order Number | F0151210AA |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Hangnyomás | 87 dB |
| Vibrációs szint | 2.1 m/s² |
| Hangteljesítmény | 98 dB |
| Pontatlanság (K) | 3 dB |
A csomag tartalma
- Porzsák
- 1 db csiszolószalag
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz


































