Búvárszivattyú (szennyvízhez)

- Robusztus szivattyú tiszta vagy szennyvíz leeresztéséhez, kiszivattyúzásához vagy továbbításához
- Nagy mennyiségű, akár óránként 8500 liter víz gyors továbbítása
- Az úszókapcsoló automatikusan be- és kikapcsolja a szivattyút a vízszinttől függően
- A kapcsolási szint az úszókapcsoló kábeltartójával állítható
- A hőkioldó kapcsoló megelőzi a túlterhelést
- A vele együtt szállított univerzális csatlakozón keresztül különböző méretű tömlők csatlakoztathatók a szivattyúhoz
- Ergonomikus, nagy hordfogantyú a kényelmes szállításért
- A tíz méter hosszú tápkábel révén a szivattyú nagy mélységekben is használható
Termékleírás
Erőteljes búvárszivattyú szennyvízhez
A SKIL 0810 búvárszivattyú ideális eszköz vízelvezetéshez, szennyvíz kiszivattyúzásához és átvezetéséhez, például elárasztott pincék vagy kis tavak esetében. Nagy szivattyúzási kapacitásának köszönhetően ez a búvárszivattyú gyorsan szállít nagy mennyiségű vizet, akár 8500 litert óránként. Az adott feladattól függően az úszókapcsoló működtethető automatikusan vagy manuálisan. Az eszközt univerzális tömlőcsatlakozóval szállítjuk.
Praktikus funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
Az úszókapcsoló automatikusan be- vagy kikapcsolja a szivattyút a vízszinttől függően. Hatékonyan változtatható a szivattyúzási szint az úszókapcsoló kábelének módosításával a kábeltartóban. A könnyű hordozhatóságot biztosítja a kis súlyú kivitel és a nagy fogantyú a búvárszivattyú tetején. A nagy, 10 méteres tápkábel növeli a munkavégzés szabadságát, és lehetővé teszi a szivattyúzást nagy mélységben; a szivattyú akár 7 méter mély vízbe is alámeríthető. Ezt az eszközt univerzális tömlőcsatlakozóval szállítjuk, amelyhez a legkülönbözőbb méretű tömlők csatlakoztathatók a legkényelmesebb munkavégzés biztosításához.
Tartós, robusztus, kitartó munkára készült
A kiváló minőségű indukciós motorral felszerelt SKIL 0810 időtálló, robusztus eszköz, kétségkívül kitart egész élettartamán át. Az eszköz óránként 8500 liter víz szállítására képes, ez a nagy szállítási teljesítmény ideálisan alkalmassá teszi mindenfajta vízelvezetési feladatra akár 35 mm átmérőjű részecskéket tartalmazó szennyvízben is. A SKIL 0810 képes felfelé szivattyúzni maximálisan 5 méter emelési magasságig. A búvárszivattyú túlmelegedés elleni védelme megakadályozza a szivattyú szárazon járását a motor automatikus kikapcsolásával akkor, amikor a motor kezd túlterhelt állapotba kerülni.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Csatlakozó típusa | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 Waterproof (Schuko) |
| Felvett teljesítmény | 500 W |
| Max. szennyeződésméret | 35 mm |
| Max. folyadék-hőmérséklet | 35 °C |
| Max. szivattyúkapacitás | 8500 l/h |
| Max. szivattyúzási magasság | 5 m |
| Max. merülési mélység | 7 m |
| Min. vízszint indulásnál | 75 mm |
| Visszamaradó vízmélység (kb.) | 35 mm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364075812 |
| Order Number | F0150810AA |
| Kábel hossza | 10 m |
A csomag tartalma
- SKIL 0810 búvárszivattyú
- Univerzális tömlőcsatlakozó
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz
































