Gyomláló (Weedbuster)

- Könnyű munka: nincs több térd- és hátfájás
- Környezetbarát megoldás: nincs szükség gyomirtó szerekre
- A SKIL exkluzív „Easy Storage” fogantyú-kialakítása lehetővé teszi a szerszám egyszerű felakasztását a vele együtt szállított SKIL tárolósínre
- A nagy teljesítményű motor biztosítja a gyomok könnyed eltávolítását
- Vezetőkerék az optimális stabilitás érdekében
- Magas fordulatszám: gyors gyomlálási sebesség
- Kefe jelző a burkolat felső részén
- Tengelyzár a kefe könnyű cseréje érdekében
- Teleszkópos magasság-beállítás a kényelmes munka érdekében
Termékleírás
Hatékony, környezetbarát gyomeltávolítás
A SKIL 0700 „Weedbuster” gyorsan és hatékonyan eltávolítja a makacs gyomokat, mohát és kis növényeket az ösvény, a terasz vagy a kocsifeljáró kövei közül. Nincs szükség többé a gyomok kézzel való, térd- és hátfájással járó eltávolítására, illetve a környezetre káros mérgező irtószerek használatára. Az egyetlen teendő a „Weedbuster” bekapcsolása; a munka nehezét az 500 W-os motor és a 3000 fordulat/perc fordulatszámú kefe végzi el. A SKIL exkluzív „Easy Storage” (Könnyű tárolás) rendszerének köszönhetően ez az elektromos gyomláló minimális tárolási helyet igényel használat után. Ehhez a szerszámhoz egy acélkefe jár.
Célszerű funkciók a kényelmesebb munkavégzés érdekében
A „Weedbuster” gondoskodik róla, hogy többé ne kelljen foglalkoznia kimerítő munkával, és emellett környezetbarát megoldást kínál a gyomtalanításra. A szerszám magassága 80 és 110 cm között teleszkóposan állítható, így a kényelmes munkavégzési helyzet mindig beállítható. A beépített kefejelző mindig tiszta képet ad a gyomláló munkavégzési helyzetéről, és az irány könnyen tartható a gyomtalanítandó sáv felett. A gyomláló súlya mindössze 2 kg; ennek és nagy be-/kikapcsolójának köszönhetően a működtetés még kisebb erőfeszítést kíván.
Gyors kefecsere
A tengelyzár rendszernek köszönhetően a kefe gyorsan és kényelmesen kicserélhető. Mindössze a tengelyt kell rögzíteni a rögzítőgomb megnyomásával, és a kefe a géppel együtt szállított kulcs segítségével máris kicserélhető.
Kényelmes „Easy Storage” (Könnyű tárolás) tárolási megoldás
Ez a szerszám a „Urban Series” (Városi sorozat), a SKIL kényelmes, időtakarékos kerti szerszám sorozatának része. A „Urban Series” (Városi sorozat) szerszámok kivétel nélkül rendelkeznek a SKIL exkluzív „Easy Storage” (Könnyű tárolás) funkciójával, ami azt jelenti, hogy kényelmesen tárolhatók és használat után alig foglalnak helyet. A SKIL 0700 „Weedbuster” szállítása „Easy Storage” (Könnyű tárolás) sínnel történik, így könnyen felakasztható a falra.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 500 W |
| Magasság-beállítás | 80-110 cm |
| Kefe átmérője | 100 mm |
| Üresjárati kefe-fordulatszám | 3000 |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364079766 |
| Order Number | F0150700AG |
| Hangnyomás | 76.2 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Vibrációs szint | 6.37 m/s² |
| Hangteljesítmény | 99 dB |
A csomag tartalma
- SKIL 0700 gyomláló
- Acélkefe
- „Easy Storage” kampó
- Kulcs
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































