„Brushless” akkumulátoros szegélynyíró




- Szénkefe nélküli motor: gyorsabb, erőteljesebb és 10x tovább kitart
- „20V Max” (18 V-os) Lítium-ion akkumulátoros szegélynyíró 33 cm vágásszélességgel a nehéz fűkaszálási és fűnyírási feladatokhoz
- A SKIL „Twist Load” lehetővé teszi a vágószál egyszerű behelyezését, majd elforgatva indulhat is a vágás
- „Tap&Go” damil utánállítás az extra damil igény szerinti utánengedéséhez működés közben
- 2 damilos vágórendszer a gyors és kiváló vágáshoz
- Két fordulatszám-beállítás az optimális vágásteljesítményhez és irányíthatósághoz
- „Easy Storage” kialakítás a szerszám helytakarékos és rendezett tárolásáért
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész

Digitális kefe nélküli motorok
A legújabb csúcstechnológia minden egyes SKIL szerszám DNS-ében megtalálható. Kompakt, digitális, kefe nélküli motorjaink extra teljesítményt, extra hatékonyságot és hosszabb élettartamot biztosítanak, mint a hasonló kefés motorok.
Fedezze fel Digitális kefe nélküli motorokKEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA

Easy storage
A rendetlenség akadályozza a teljesítményt, ezért minden kerti szerszámunkat a helytakarékos Easy Storage tárolási megoldással tervezzük.
Fedezze fel Easy storageACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
„Brushless” akkumulátoros szegélynyíró „Twist Load” funkcióval
A „20V Max” (18 V-os) SKIL 0250 egy erőteljes akkumulátoros szegélynyíró 33 cm-es munkaszélességgel a fű és gyom fáradságmentes nyírásához. A szénkefe nélküli motor révén a 0250 szegélynyíró modell gyorsabb, erősebb és 10-szer hosszabb élettartamú, mint a hasonló teljesítményű szénkefés motor. A „Twist Load” funkció lehetővé teszi a vágószál egyszerű behelyezését, majd elforgatva indulhat is a vágás. A szegélynyíró kiegyensúlyozása a gyors, pontos vágást biztosító kétdamilos vágórendszernek köszönhetően tökéletes. A szegélynyíró „Tap&Go” damil utánállító rendszere lehetővé teszi a damil igény szerinti gyors és könnyű utánállítását. Mindössze rá kell nyomni a talajra a damilorsó alatti gombot, és a damil utánállítása automatikusan megtörténik. A SKIL egyedülálló „Easy Storage” kialakításának köszönhetően a szerszám használaton kívül minimális tárolási helyet foglal. A SKIL 0250 CA szerszámot orsóval és „Easy Storage” akasztóval szállítjuk. Az akkumulátor nem része a csomagnak.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Áramforrás | Egyenáram |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Feszültség és frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Fűnyírórendszer | Két vágószál |
| Feszültség | 20 V Max |
| Vágási átmérő | 33 cm |
| Damilátmérő | 2 mm |
| Damiladagoló rendszer | „Tap&Go” |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| Változtatható sebesség | Nem |
| EAN | 8719643004833 |
| Order Number | GT1E0250CA |
| Hangnyomás | 75.0 dB |
| Vibrációs szint | 4.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 86.19 dB |
A csomag tartalma
- SKIL 0250 akkumulátoros, szénkefe nélküli szegélynyíró
- Orsó
- „Easy Storage” kampó
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































