„Brushless”, akkumulátoros fűnyíró




- Szénkefe nélküli motor: gyorsabb, erőteljesebb és 10x tovább kitart
- 34 cm-es vágásszélesség a kis és közepes gyepek fáradságmentes nyírásához
- SKIL „Grass Guide” a fal és szegély mentén történő nyíráshoz
- Fogantyú a vágásmagasság egyszerű módosításához a 25–75 mm-es tartományon belül
- Ergonomikus, nagy hordfogantyú a kényelmes szállításért
- „Easy Storage” kialakítás a szerszám helytakarékos és rendezett tárolásáért
- Az összehajtható fogantyú kompakt függőleges tárolást tesz lehetővé kis helyen
- Lítium-ionos technológia: nincs memóriaeffektus, nincs önkisülés és mindig használatra kész

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIAEasy storage
A rendetlenség akadályozza a teljesítményt, ezért minden kerti szerszámunkat a helytakarékos Easy Storage tárolási megoldással tervezzük.
Fedezze fel Easy storage

ACTIVCELL™
Intelligens ACTIVCELL™ technológiánk folyamatosan figyeli az akkumulátor feszültségét, hőmérsékletét és áramát, és ezeket az információkat valós időben továbbítja a szerszámgépnek.
Fedezze fel ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ KOMOLY ERŐ ÉS TELJESÍTMÉNY.
A PWRCORE 20™ tökéletes választás nagyobb projektekhez. A komoly erő és teljesítmény lehetővé teszi, hogy minden feladatot könnyedén elvégezzen.
Termékleírás
„Brushless” szénkefe nélküli, akkumulátoros fűnyíró „Easy Storage” formatervezéssel
SKIL 0130 szénkefe nélküli, akkumulátoros fűnyíró „40V Max” teljesítménnyel, két „20V Max” akkumulátorral. Ideális kicsi-közepes gyepfelületek nyírásához a nagy, 34 cm-es vágási szélességnek és a szénkefe nélküli motornak köszönhetően, amely gyorsabb, erősebb és hosszabb élettartamú. A fűnyíró SKIL „Grass Guide” funkcióval rendelkezik a falak és szegélyek mentén történő hatékonyabb fűnyíráshoz. A vágási magasság egyszerűen a gyep jellemzőihez igazítható az optimális fűnyírási eredményért. A SKIL 0130 magassága hat fokozatban állítható 25 és 75 mm között, a központi fogantyú segítségével. A SKIL exkluzív „Easy Storage” tárolási rendszerének köszönhetően a fogantyúk gyorsan és egyszerűen be- és kihajthatók, és a szerszám minimális tárolási helyet igényel használat után. A SKIL 0130 BA szerszámot két „20V Max” (18 V-os) 2,0 Ah „Keep Cool™” akkumulátorral, gyorstöltővel, fűgyűjtő dobozzal és kulccsal szállítjuk.
A „PWRCORE 20™” az ágazatban a vezető akkumulátortechnológia, a SKIL „20V Max” kéziszerszámok energiaellátásához
A „PWRCORE 20™” rendszer az iparágban vezető, fejlett akkumulátor- és töltőtechnológiával működik, plusz innovatív jellemzőkkel is rendelkezik, amelyekkel máshol nem találkozhat, például a szabadalmaztatott „KEEPCOOL™” akkumulátorhűtési technológiával, amely a működési időt 25%-kal növeli és az akkumulátor élettartamát a duplájára növeli. A szabadalmaztatott „ACTIVCELL™” technológia pedig biztosítja a maximális teljesítményt és optimális akkumulátorvédelmet. A „PWRCORE 20™” akkumulátorok és töltők 100%-ban kompatibilisek és egymás közt cserélhetők az összes SKIL „PWRCORE 20™” elektromos kéziszerszám és kerti szerszám körében, a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítva.
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Vágási szélesség | 34 cm |
| Dugó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| A vágási magasság beállítását végző rendszer | Központi fogantyú |
| Töltési áramerősség | 2.4 A |
| Feszültség | 2x20 V Max |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Mulcsozó készlet | Igen |
| Akkumulátorkapacitás | 2.0 Ah |
| Vágási magasság | 25-75 mm |
| Fűgyűjtő doboz térfogata | 35 l |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| Warranty | 5 év szerszámgarancia háztartási használatra, 1 év szerszámgarancia professzionális használatra |
| EAN | 8719643004895 |
| Order Number | GM1E0130BA |
| Hangnyomás | 74 dB |
| Vibrációs szint | < 2.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 80.9 dB |
| Pontatlanság (K) | 2.5 dB |
| Töltési idő | 1 h |
| Feszültség (V) | 40 V |
A csomag tartalma
- SKIL 0130 szénkefe nélküli, akkumulátoros fűnyíró
- „20V Max” (18 V-os) 2,0 Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion akkumulátor (2x)
- Töltő (3122 AA)
- Fűláda
- Kulcs
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz

































