Pištolj na vrući zrak

- Snažan pištolj na vrući zrak od 2000 W s elektroničkim upravljanjem
- Funkcija izbacivanja sapnice za sigurnu izmjenu i uklanjanje sapnica
- LCD zaslon za prikaz trenutačne i željene vrijednosti temperature i protoka zraka
- Konstantna kontrola topline za neprekinuti rad alata bez pregrijavanja
- Može se upotrebljavati u kombinaciji s redukcijskim sapnicama malenog izlaznog promjera za lemljenje, uklanjanje lemova i varenje
- Bez stupnjevito podešavanje temperature do 650 stupnjeva za širok raspon poslova
- Memorijska funkcija pohranjuje zadnju postavku temperature, čak i kad alat nije priključen na izvor napajanja
- Promjenjiv protok zraka kroz 5 različitih postavki između 250 i 500 l/min
- Mekani rukohvat za optimalnu radnu udobnost
- Pištolj na vrući zrak se također može upotrebljavati u kombinaciji s priborom BOSCH i drugim priborom dostupnim na tržištu za pištolje na vrući zrak
- Idealno za skidanje boje i naljepnica, premazivanje skija voskom i skidanje voska te mnoge druge poslove
Opis proizvoda
Snažan pištolj na vrući zrak SKIL Masters s elektroničkim upravljanjem i četiri sapnice
SKIL Masters 8007 snažan je pištolj na vrući zrak koji se isporučuje u čvrstoj vrećici SKIL Masters sa sapnicom za zaštitu stakla, plosnatom sapnicom, sapnicom s reflektorom i redukcijskom sapnicom. Ovaj snažan pištolj na vrući zrak od 2000 W ima promjenjivu postavku temperature do 650°C i pet postavki protoka zraka između 250 i 500 l/min. Ovaj pištolj na vrući zrak ima elektroničko upravljanje koje osigurava stabilnu temperaturi i sprječava pregrijavanje alata. Funkcija izbacivanja sapnice omogućuje sigurno i trenutačno uklanjanje sapnica, čak i kada su vruće kako bi se osigurala brza izmjena sapnica za različite primjene. Ovaj je pištolj na vrući zrak SKIL Masters kompatibilan s priborom marke BOSCH i drugim široko dostupnim priborima na tržištu. Dugački četiri metarski gumeni strujni kabel omogućuje vam dodatnu slobodu u pokretu.
SKIL Masters: profesionalni alati za profesionalne korisnike
SKIL Masters nudi širok asortiman alata za profesionalne korisnike. Sve je započelo 1924. godine kada je osnivač tvrtke SKIL izumio kružnu pilu. Ova legendarna pila marke Skilsaw samo je jedno od brojnih inovativnih izuma koji objedinjuju jednostavno i učinkovito rukovanje i najbolje performanse. Omjer cijene i kvalitete alata je bez premca zahvaljujući robusnom dizajnu, pouzdanim performansama i bogatoj ponudi pribora. Zahvaljujući praktičnim alatima SKIL Masters teški poslovi postaju laki.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| EAN | 8710364061020 |
| Order Number | F0158007MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napon/frekvencija | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 2000 W |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Protok zraka | 250-500 l/min |
| Raspon temperature | 50°C-650°C °C |
| Elektronika | Da |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Dužina kabela | 4 m |
Pakiranje sadrži
- Lanena vrećica
- 1 sapnica za zaštitu stakla
- 1 plosnata sapnica
- 1 reflektirajuća sapnica
- 1 redukcijska sapnica
Dostupni dokumenti za ovaj alat








































