Kutna brusilica

- Snažan motor od 850 W za savršene rezultate rezanja, brušenja i uklanjanja hrđe
- Bočna ručka sa sustavom „VRS+”, jedinstvenim i vrhunskim sustavom suzbijanja vibracija
- Preklopni prekidač za optimalnu kontrolu; potrebna je malena sila pri rukovanju, a alat se isključuje nakon njegova otpuštanja
- Tri položaja bočne ručke za optimalan zahvat u svim primjenama
- Sigurnosni štitnik sa sustavom „Clic“ u sekundi se može podesiti za svaku situaciju u radu
- Kuglični ležajevi koji ne propuštaju prašinu i nazubljeni zupčanici za snagu i nisku razinu buke
- Plitki i izdržljivi metalni prijenosnik pruža jednostavan pristup, čak i u uskim prostorima
- Blokada vretena za jednostavnu izmjenu pribora
Opis proizvoda
Snažna kutna brusilica s jedinstvenim sustavom suzbijanja vibracija („VRS+”)
SKIL 9132 snažna je kutna brusilica kompatibilna s pločama od 125 mm. Zahvaljujući motoru od 850 W ovaj alat jamči najbolje rezultate rezanje, brušenja i uklanjanja hrđe. Iznimna inovacija je sustav „VRS+” tvrtke SKIL, sustav suzbijanja vibracija nadmoćan nad sličnim klasičnim sustavima. U bočnu ručku ove kutne brusilice ugrađen je protuuteg koji se može pomicati u svim smjerovima. Taj takozvani dinamički ublaživač udaraca značajno smanjuje vibracije. A ovisno o zadatku koji morate izvršiti, bočnu ručku možete jednostavno podešavati u tri udobna položaja. Ova kutna brusilica ima praktičan preklopni prekidač koji jamči optimalnu kontrolu. Potrebna je jako malena sila pri rukovanju, a alat se isključuje odmah nakon što otpustite prekidač. Sustav „Clic“ omogućuje jednostavno podešavanje štitnika bez ključa pa možete preusmjeriti iskrenje u željenom smjeru. Ovaj alat ima kuglične ležajeve koji ne propuštaju prašinu i nazubljene zupčanike koji jamče velik zakretni moment, dulji vijek trajanja i manje buke pri radu. Tanko i izdržljivo metalno kućište zupčanika omogućuje jednostavno rukovanje ovom kutnom brusilicom, čak i pri radu u skučenim prostorima. Zamjena ili izmjena tanjura jednostavna je zahvaljujući praktičnom sustavu blokade vretena.
Specifikacije
| Performance Level | VELIKE PERFORMANSE |
|---|---|
| Broj okretaja bez opterećenja | 12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napon/frekvencija | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 850 W |
| Maks. promjer ploče | 125 mm |
| Blokada vretena | M14 |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Tanka stražnja ručka | Ne |
| EAN | 8719643000439 |
| Order Number | AG1E9132AB |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Tlak zvuka | 87 dB |
| Snaga zvuka | 98 dB |
| Nesigurnost (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracija (brušenje površine) | 7.7 m/s² |
Pakiranje sadrži
- Kutna brusilica SKIL 9132
- Sigurnosni štitnik
- Bočna ručka „VRS+”
- Ključ za pribor
- Komplet prirubnica
- Korisnički priručnik


































