Bušilica/izvijač (Energy)

- Bušilica/izvijač na struju: konstantna snaga, bez akumulatora, bez punjenja
- Kompaktni, lagani dizajn sa 6 metara kabela za optimalnu udobnost u radu
- Manje šteti okolišu u usporedbi s proizvodima s akumulatorom
- VariTorque u 20 položaja za precizno uvrtanje plus potpuno zaključavanje za bušenje
- Promjenjiva brzina za meko pokretanje i punu kontrolu cijelo vrijeme
- Praktičan rad lijevo/desno za uvrtanje vijaka
- 10-milimetarska brzostezna glava s dvije čahure za jednostavnu izmjenu pribora
- Ergonomska ručka za idealno ujednačen radni položaj
Opis proizvoda
Lagana bušilica/izvijač na struju s neprekidnim napajanje
Bušilica/izvijač SKIL 6220 kompaktna je i lagana bušilica/izvijač s neprekidnim napajanjem. Ima napajanje na struju pa je uvijek spremna za upotrebu. Ima kabel dug 6 metara za veću slobodu pri kretanju i 10-milimetarsku brzosteznu glavu s dvije čahure za brzu i jednostavnu izmjenu pribora. Postavka spojke 20+1 VariTorque jamči precizno uvrtanje s 20 postavki i još jednu postavku za bušenje. Promjenjiva brzina osigurava praktičnost i kontrolu pri obavljanju posla.
Dodatna sloboda u pokretu
Kabel dug 6 metara jamči veću slobodu u pokretu. S ovom bušilicom/izvijačem na struju napajanje je neprekidno. Nikada ne morate brinuti da ćete ostati bez struje.
Brza i jednostavna izmjena pribora
Bušilica/izvijač opremljena je 10-milimetarskom brzosteznom glavom s dvije čahure za brzu i jednostavnu izmjenu pribora. Brzostezna glava ima dvije čahure, jednu pridržavate a drugu okrećete za zatezanje ili otpuštanje stezne glave. Postavka spojke 20+1 VariTorque jamči precizno uvrtanje i još jednu postavku za bušenje.
Promjenjiva brzina za optimalnu kontrolu
Promjenjiva brzina ovog alata jamči precizno bušenje i uvrtanje – brzinu udarca možete prilagoditi putem okidača za optimalnu kontrolu.
Praktične značajke za veću udobnost pri radu
Praktična funkcija lijevo/desno omogućuje jednostavno prebacivanje između uvrtanja i uklanjanja vijaka. Ergonomski dizajn jamči udobno rukovanje.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Maks. zakretni moment tvrdog zgloba | 27 Nm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Broj okretaja bez opterećenja | 0-800 |
| Napon/frekvencija | 220-240V/50-60Hz |
| Vrsta stezne glave | Double-sleeve keyless |
| Promjer vijaka | 6 mm |
| Kapacitet stezne glave | 10 mm |
| Kapacitet bušenja u čeliku | 8 mm |
| Kapacitet bušenja u drvetu | 20 mm |
| Postavka spojke | 20 + 1 |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Ulazna snaga | 0.75 A |
| Prekidač za prilagođivanje brzine | Da |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 8710364062065 |
| Order Number | F0156220AA |
| Tlak zvuka | 75 dB |
| Razina vibracije | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 86 dB |
| Nesigurnost (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Dužina kabela | 6 m |
Pakiranje sadrži
- Bušilica-izvijač SKIL 6220
- Korisnički priručnik
Dostupni dokumenti za ovaj alat
































