Kutna brusilica

- Izdržljivi motor od 1300 Watt za zahtjevne primjene
- Okretna stražnja ručka i tri položaja bočne ručke za optimalno držanje
- Meko pokretanje s postupnim ubrzavanjem do maksimalne brzine, bez trzaja
- Odabir brzina omogućuje veći broj primjena
- Zaštita od preopterećenja štiti motor
- Konstantna brzina omogućuje učinkovitost čak i pod velikim opterećenjima
- Jednostavna izmjena položaja štitnika, bez ključa
- Ojačani nazubljeni zupčanici jamče nižu razinu buke, veći zakretni moment i dulji radni vijek alata
- Gumeni kabel od četiri metra za optimalnu slobodu rada
- Veliki prekidač za optimalnu praktičnost
- Blokada vretena za jednostavnu izmjenu pribora
- Mekani rukohvat pruža dodatnu udobnost
Opis proizvoda
Kutna brusilica s elektroničkim upravljanjem i okretnom stražnjom ručkom
Impresivna kutna brusilica SKIL Masters 9412 kompatibilna je s pločama od 125 mm i isporučuje se u čvrstoj lanenoj vrećici. Za optimalnu kontrolu stražnju i bočne ručke možete podešavati u različite položaje. Motor od 1300 W i promjenjiva brzina omogućuju praktičnost i zadržavanje kontrole tijekom rezanja i brušenja. Dodatna izdržljivost zajamčena je zahvaljujući ojačanim nazubljenim zupčanicima i nepropusnim kugličnim ležajevima. Dugački četiri metarski gumeni strujni kabel omogućuje vam dovoljno slobode u pokretu. Elektronika automatski regulira meko pokretanje, zaštitu od preopterećenje i održava konstantnu brzinu pod opterećenjem. Blokada vretena omogućuje brzu izmjenu pribora, a sustav štitnika bez ključa omogućuje jednostavno podešavanje štitnika prema zadatku koji treba izvršiti.
SKIL Masters: profesionalni alati za profesionalne korisnike
SKIL Masters nudi širok asortiman alata za profesionalne korisnike. Sve je započelo 1924. godine kada je osnivač tvrtke SKIL izumio kružnu pilu. Ova legendarna pila marke SKIL samo je jedno od brojnih inovativnih izuma koji objedinjuju jednostavno i učinkovito rukovanje i najbolje performanse. Omjer cijene i kvalitete alata je bez premca zahvaljujući robusnom dizajnu, pouzdanim performansama i bogatoj ponudi pribora. Zahvaljujući praktičnim alatima SKIL Masters teški poslovi postaju laki.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Broj okretaja bez opterećenja | 3000-12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napon/frekvencija | 230-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 1300 W |
| Maks. promjer ploče | 125 mm |
| Blokada vretena | M14 |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Tanka stražnja ručka | Da |
| EAN | 8710364076529 |
| Order Number | F0159412MA |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Tlak zvuka | 93.5 dB |
| Snaga zvuka | 104.5 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracija (brušenje površine) | 11.6 m/s² |
| Razina vibracija (brušenje s pločom) | 6.9 m/s² |
| Razina vibracija (poliranje) | 8.5 m/s² |
Pakiranje sadrži
- Kutna brusilica SKIL 9412
- Lanena vrećica
- Sigurnosni štitnik
- Bočna ručka
- Ključ za pribor
- Komplet prirubnica
- Korisnički priručnik
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































