Strugač

- Višenamjenski alat od 250 Watt za sve vrste skidanja površine, zaravnavanja, obnove i rezbarenja
- 3 brzine za veću preciznost i kontrolu
- Kompaktni i ergonomski dizajn alata s mekim rukohvatom
- Dodatan položaj „pomaka“ za maksimalnu udobnost u radu
- Zamjena dodataka bez upotrebe alata za brzu zamjenu i skidanje dodataka
Opis proizvoda
Višefunkcijski strugač za brzo uklanjanje materijala
SKIL Masters 7720 snažan je strugač koji se isporučuje u čvrstoj vrećici SKIL Masters s petnaest noževa. Ovaj strugač jednostavno uklanja boju, ljepilo, fuge, zakorjele ostatke pjene, žbuku, gips, razne vrste ljepila i još mnogo toga. SKIL Masters 7720 ima snažan motor od 250 W koji vam, u kombinaciji s tri postavke brzine, pomaže da brže i jednostavnije dovršite posao. Zahvaljujući sustavu za izmjenu pribora bez alata s lakoćom možete mijenjati i uklanjati nastavke. Dugački četiri metarski gumeni strujni kabel omogućuje vam dovoljno slobode u pokretu.
SKIL Masters: profesionalni alati za profesionalne korisnike
SKIL Masters nudi širok asortiman alata za profesionalne korisnike. Sve je započelo 1924. godine kada je osnivač tvrtke SKIL izumio kružnu pilu. Ova legendarna pila marke SKIL samo je jedno od brojnih inovativnih izuma koji objedinjuju jednostavno i učinkovito rukovanje i najbolje performanse. Omjer cijene i kvalitete alata je bez premca zahvaljujući robusnom dizajnu, pouzdanim performansama i bogatoj ponudi pribora. Zahvaljujući praktičnim alatima SKIL Masters teški poslovi postaju laki.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 8710364040643 |
| Order Number | F0157720MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Napon/frekvencija | 230-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 250 W |
| Broj okretaja bez opterećenja | 6500 / 8500 / 9500 |
| Pokret koraka stapa | 2.2 mm |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Tlak zvuka | 81 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracije | 12.7 m/s² |
| Snaga zvuka | 92 dB |
Pakiranje sadrži
- Lanena vrećica
- 5 širokih (60 mm) čeličnih listova pile
- 3 široke (60 mm) čelične lopatice
- 2 usko (15 mm) ravno čelično dlijeto
- 5 uski (35 mm) čelični univerzalni list
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































