Brusilica žirafa za suhomontažne zidove

- Meko pokretanje, promjenjiva brzina, konstantna brzina i zaštita od preopterećenja da biste posao završili ispravno i s lakoćom
- LED svjetiljka od 360° osvjetljava točno mjesto gdje trebate brusiti
- Odvojiva četka za brušenje blizu ruba
- Sklopivi dizajn za jednostavno skladištenje i transport
- Optimalna sloboda okretanja za brušenje zidova i stropova
- Stalak za zaštitu crijeva sprječava prelamanje crijeva
- S pravim brusnim papirom idealno prilagođeno za brušenje gipsanih ploča, stiropor ploča za izolaciju, pripremu za bojanje, poliranje
- Prilagodljiva traka za nošenje preko ramena za poboljšanu udobnost i rukovanje
- Pričvrstite kabel za napajanje na crijevo da biste minimalizirali rizik od petljanja
- Crijevo od 4 m


EXCEPTIONAL PERFORMANCE FOR SERIOUS PROJECTS
SKIL XP Pro Series represents the very best SKIL has to offer, developed for professionals who make smart choices.
Perfectly equipped to take on serious projects in any domestic environment.
Opis proizvoda
Snažna brusilica žirafa za suhomontažne zidove za uspješno obavljen posao
Brusilica za gipskarton s dugim vratom 7521 dio je SKIL XP Pro serije. Ovi alati pružaju iznimne performanse za zahtjevne projekte i razvijeni su za profesionalce koji donose pametne odluke. Snažna brusilica za gipskarton snage 750 W predviđena je za brusne listove Ø 225 mm, što vam omogućuje brzo obavljanje poslova uz minimalan napor. Zahvaljujući produžnoj šipki te crijevu i kabelu za napajanje dužine 4 metra, lako možete brusiti velike površine. Brusilica je opremljena nizom elektroničkih funkcija, uključujući meki start za glatko ubrzavanje bez trzaja, konstantnu brzinu za ujednačene rezultate i zaštitu od preopterećenja koja produljuje vijek trajanja alata. Osim toga, promjenjiva brzina omogućuje prilagodbu brusilice različitim materijalima površine, osiguravajući optimalne performanse.
Učinkovito i udobno brušenje
SKIL brusilica za suhomontažne zidove pruža nekoliko praktičnih značajki koje su dizajnirane da bi učinile brušenje učinkovitijim i udobnijim. LED svjetiljka od 360° pruža jasno i ujednačeno osvjetljenje što osigurava preciznu vidljivost površina koje je potrebno brusiti. Odvojivi dio četkaste oplate omogućuje brušenje do samih rubova. Za dodatnu udobnost, podesiva traka za nošenje preko ramena pomaže premjestiti masu s ruke i zapešća na rame, što smanjuje zamor prilikom dugog rukovanja. Uz to, kabel za napajanje moguće je pričvrstiti uz crijevo da bi se minimalizirala opasnost od petljanja i spoticanja.
Jednostavna za transport i skladištenje
SKIL brusilica za suhomontažne zidove jednostavna je za transportiranje. Jednostavno odspojite teleskopski štap i sklopite alat na kompaktniju veličinu da biste ga mogli uskladištiti u isporučenu vreću za prenošenje. Ako prilikom rada morate odložiti brusilicu, možete je odložiti na njezine ugrađene nosače, što također štiti crijevo od prelamanja.
SKIL XP Pro Series
Izgrađena na nasljeđu izvrsnosti od 1924., serija SKIL XP Pro razvijena je za profesionalce koji donose pametne odluke. Predstavljajući najbolje što SKIL može ponuditi, serija SKIL XP Pro kombinira iznimne performanse, izdržljivost, profesionalne značajke i kompaktnu ergonomiju. Savršeno opremljena za ozbiljne projekte u svakom kućnom okruženju.
Specifikacije
| Performance Level | NAPREDNE PERFORMANSE |
|---|---|
| Broj okretaja bez opterećenja | 600-1700 |
| Napon/frekvencija | 220-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 750 W |
| Veličina brusnog papira Velcro | 225 mm |
| Promjer brusnog tanjura | 215 mm |
| Product Series | XP Pro Series |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 4894863202659 |
| Order Number | SR1E7521DA |
| Tlak zvuka | 89 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracije | 3.7 m/s² |
| Snaga zvuka | 97 dB |
Pakiranje sadrži
- SKIL 7521 brusilica žirafa za suhomontažne zidove
- Remen za nošenje
- Adapter usisavača
- Mrežasti brusni papir (2 kom granulacija 120, 1 kom granulacija 80)
- Paket od četiri trake s omčom i kukom
- Šesterokutni ključ
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































