Višenamjenska brusilica (Octo)

- Kompaktan, lagani dizajn za optimalnu udobnost korištenja
- Višefunkcionalno podnožje za velike površine i kutove
- Učinkovite kretnje brušenja i snažni motor za savršene rezultate brušenja
- Lagani „Clic“ mehanizam za okretanje ili izmjenu delta vrha te za montažu posebnih dodataka bez upotrebe alata
- 3 posebnih nastavaka za brušenje teško dostupnih mjesta
- Adapter za montiranje posebnih dodataka u 3 položaja
- Specijalni fleksibilni nastavak koji se prilagođava okruglim oblicima
- Ugrađeni sustav za prikupljanje prašine i vrećice za minimiziranje količina prašine
- Delta vrh može se zakrenuti dva puta za produženi vijek trajanja
- Mekani rukohvat za optimalnu kontrolu
- Lagana izmjena papira (sustav s čičkom)
- Niska razina buke i vibracije
Opis proizvoda
Praktična višenamjenska brusilica s drškom za dlan za poslove brušenja u i oko kuće
Višenamjenska brusilica SKIL 7207 „Octo“ kompaktna je i lagana brusilica s drškom za dlan i zašiljenim postoljem za brušenje velikih područja i problematičnih mjesta te teško dosegljivih područja poput kutova i rubova. Dizajn s drškom za dlan omogućuje jednostavnu kontrolu nad alatom i jamči ekstremnu pokretljivost. S tri dodatna nastavka priložena uz alat možete brusiti sve vrste okruglih površina i iznimno uskih prostora koje biste inače morali brusiti ručno. Motor od 100 W pruža dovoljno snage za brzo i praktično obavljanje uradi sam poslova brušenja. Ugrađeni sustav za sakupljanje prašine s vrećicom za prašinu doprinosi da radno okruženje bude čišće. Ova se višenamjenska brusilica isporučuje u lanenoj vrećici s vrećicom za prašinu, tri dodatna nastavka za brušenje i 12 brusnih papira.
Iznimna praktičnost
Višenamjenska brusilica „Octo“ isporučuje se s tri dodatna nastavka za brušenje koji se jednostavno priključuju na alta pomoću mehanizma „Clic“, a služe za brušenje teško dosegljivih površina koje ste prethodno morali brusiti ručno. Tu je i jedinstveni fleksibilni nastavak za brušenje svih vrsta okruglih površina, nastavak u obliku prsta za brušenje uskih područja i ostalih teško dosegljivih područja te Louvre nastavaka za brušenje „Louvre“ prozora i vrata.
Praktične značajke za veću udobnost pri radu
Za čišći rad ova višenamjenska brusilica ima ugrađen sustav sakupljanja prašine koji usisava prašinu u vrećicu za prašinu. Rotirajući delta vrh postolja ove višenamjenske brusilice produljuje vijek trajanja donje ploče za 300 %. Višenamjenska se brusilica isporučuje u čvrstoj vrećici za nošenje s vrećicom za prašinu, tri nastavka za brušenje i 12 brusnih papira.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 8710364065981 |
| Order Number | F0157207AK |
| Ø oscilacijskog kruga | 1.6 mm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Napon/frekvencija | 230-240V/50-60Hz |
| Veličina zakretnog delta vrha koji se može okrenuti | 92 mm |
| Potpuna površina za brušenje | 151 x 102 mm mm |
| Broj oscilacija | 24.000 p.m. |
| Ulaz | 100 W |
| Tlak zvuka | 71 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracije | 14.3 m/s² |
| Snaga zvuka | 82 dB |
Pakiranje sadrži
- Vrećica za prašinu
- Zakretni delta vrh
- 3 dodataka za brušenje
- Adapter za postavljanje nastavaka za brušenje
- Vrećica za alat
- 12 brusna papira
Dostupni dokumenti za ovaj alat




































