Akumulatorsko LED svjetlo



- Akumulatorsko LED svjetlo „20V Max” (18 V) jamči jarku bijelu svjetlost jačine do 360 lumena
- Dvostupanjska regulacija jačine osvjetljavanja za fleksibilniju primjenu
- Zakretna u različitim smjerovima (pod 120°) za rukovanje bez upotrebe ruku
- Snažna i praktična ručka s mekanim rukohvatom za jednostavno nošenje
- Litij-ionska tehnologija: nema „memorijskog“ efekta, ne prazni se sama i uvijek je spremna za upotrebu

KEEPCOOL™
Našom se patentiranom tehnologijom KEEPCOOL™ sprečava pregrijavanje baterija i poboljšava njihova izvedba.
Otkrijte KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE.
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i izvedba omogućuju vam da s lakoćom obavite svaki zadatak.
Opis proizvoda
Jarko i snažno akumulatorsko LED svjetlo
„20V Max” (18 V) SKIL 3155 snažno je akumulatorsko LED svjetlo koje jamči osvjetljavanje potrebnog područja prilikom „uradi sam“ zadataka. Opremljeno je dvostupanjskom regulacijom jačine osvjetljavanja za veću svjetlinu kada je to potrebno. Prebacivanje između različitih postavki svjetla jednostavno je i za to vam je potreban samo jedan prst. Ovo LED svjetlo proizvodi svjetlost od 360 lumena, što je usporedivo sa svjetlinom žarulje sa žarnom niti od 24 W. Za razliku od žarulje sa žarnom niti, ovo LED svjetlo od SKIL 3155 W štedi energiju i manje šteti okolišu. Za veću praktičnost pri radu glava akumulatorskog LED svjetla može se podešavati kako bi se svjetlo moglo usmjeriti u pravom smjeru. Ova praktična značajka jamči da su vam obje ruke slobodne pri obavljanju „uradi sam“ zadatka. I posljednje, ali ne najmanje važno, ovaj alat ima snažnu i praktičnu ručku s mekanim rukohvatom za jednostavno nošenje. SKIL 3155 CA isporučuje se bez akumulatora.
„PWRCORE 20™” najnaprednija tehnologija izrade akumulatora za pogon svih alata SKIL „20V Max”
Sustav „PWRCORE 20™” čini najnaprednija tehnologija akumulatora i punjača te inovativne značajke koje nećete pronaći nigdje drugdje, kao što je patentirana tehnologija hlađenja akumulatora „KEEPCOOL™” koja vrijeme rada povećava i do 25 % i udvostručuje vijek trajanja akumulatora. A patentirana tehnologija „ACTIVCELL™” jamči maksimalne performanse i optimalnu zaštitu akumulatora. Baterije i punjači „PWRCORE 20™” 100 % su kompatibilni i međusobno zamjenjivi s električnim i vrtnim alatima SKIL „PWRCORE 20™” ’ za iznimnu fleksibilnost.
Specifikacije
| Performance Level | VELIKE PERFORMANSE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Ćelije akumulatora | Litij-ionska |
| Napon | 20 V Max |
| Neto težina bez akumulatora | 0.3 kg |
| Temperatura boje | 5700 K |
| Žarulja dugog životnog vijeka | 30000 h |
| Pokazatelj oznake boje (CRI) | 75 |
| Izvor svjetlosti | 8 kom., 0.5W LED |
| Maks. svjetlosni tok | 360 lm |
| Broj postavki svjetline | 2 |
| Izvor napajanja | Istosmjerna struja |
| Zakretna glava svjetiljke | Da |
| EAN | 8719643003010 |
| Order Number | VA1E3155CA |
Pakiranje sadrži
- Akumulatorsko LED svjetlo SKIL 3155
- Korisnički priručnik
Dostupni dokumenti za ovaj alat



































