Akumulatorski udarni odvijač



- Velik zakretni moment za uvrtanje bez napora te uklanjanje vijaka i svornjaka
- Kompaktan dizajn i malena težina
- Robusni aluminijski mjenjač za veću izdržljivost
- Šesterokutna brzostezna glava (6,35 mm / ¼") za jednostavnu izmjenu pribora
- Promjenjiva brzina jamči meko pokretanje i punu kontrolu cijelo vrijeme
- LED svjetlo za bolji pregled radnog dijela i ugodniji rad u slabo osvijetljenim prostorima
- Litij-ionska tehnologija: nema memorijskog efekta, nema samopražnjenja i uvijek spremni za upotrebu
- Indikator razine napunjenosti akumulatora praktično prikazuje razinu napunjenosti akumulatora
- Ergonomski dizajn i mekani rukohvat za optimalnu udobnost i kontrolu

ACTIVCELL™
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju akumulatora, prenoseći te informacije alatu u stvarnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE.
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i izvedba omogućuju vam da s lakoćom obavite svaki zadatak.
Opis proizvoda
Litij-ionski akumulatorski udarni odvijač velikog zakretnog momenta
Akumulatorski udarni odvijač „20V Max” (18 V) SKIL 2905 jamči velik zakretni moment za uvrtanje bez napora te uklanjanje vijaka i svornjaka. Ovaj akumulatorski udarni odvijač kompaktnog je dizajna i malene težine s robusnim, aluminijskim mjenjačem koji povećava njegovu izdržljivost. Zamjena pribora jednostavna je zahvaljujući brzosteznoj glavi sa šesterokutnim spojem. Sve u svemu, ovaj svestrani alat doista ima sve što vam je potrebno: pouzdanu tehnologiju litij-ionske baterije, promjenjivu brzinu za potpunu kontrolu te LED svjetlo koje jamči dobru vidljivost pri obavljanju posla. Patentirani indikator razine napunjenosti akumulatora jasno prikazuje razinu napunjenosti akumulatora kako biste ga uvijek mogli napuniti na vrijeme. I posljednje, ali ne najmanje važno, ergonomski dizajn i mekani rukohvat alata jamči veću udobnost pri radu. SKIL 2905 AA isporučuje se s jednim akumulatorom „20V Max” (18 V) 1,5 Ah, punjačem i bitom PH2.
„PWRCORE 20™” najnaprednija tehnologija izrade akumulatora za pogon svih alata SKIL „20V Max”
Sustav „PWRCORE 20™” čini najnaprednija tehnologija akumulatora i punjača te inovativne značajke koje nećete pronaći nigdje drugdje, kao što je patentirana tehnologija hlađenja akumulatora „KEEPCOOL™” koja vrijeme rada povećava i do 25 % i udvostručuje vijek trajanja akumulatora. A patentirana tehnologija „ACTIVCELL™” jamči maksimalne performanse i optimalnu zaštitu akumulatora. Baterije i punjači „PWRCORE 20™” 100 % su kompatibilni i međusobno zamjenjivi s električnim i vrtnim alatima SKIL „PWRCORE 20™” ’ za iznimnu fleksibilnost.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Ne |
| Prekidač za prilagođivanje brzine | Da |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Jakost struje punjenja | 0.4 A |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Dvije mehaničke brzine | Da |
| Kapacitet stezne glave | 6.35 mm |
| Promjer vijaka | 10 mm |
| Vrsta stezne glave | Hex |
| Neto težina s akumulatorom | 1.6 kg |
| Neto težina bez akumulatora | 1.2 kg |
| Broj akumulatora | 1 |
| Izvor napajanja | Istosmjerna struja |
| Kapacitet akumulatora | 1.5 Ah |
| Napon | 20 V Max |
| Broj okretaja bez opterećenja | 0-2000 |
| Maks. zakretni moment tvrdog zgloba | 155 Nm |
| Ćelije akumulatora | Litij-ionska |
| Maks. brzina udaranja | 0-3000 IPM |
| Napon/frekvencija (punjač) | 220-240V/50-60Hz |
| EAN | 8719643002662 |
| Order Number | F0152905AA |
| Tlak zvuka | 94 dB |
| Razina vibracije | 10.6 m/s² |
| Snaga zvuka | 105 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Vrijeme punjenja | 3.75 h |
| Baterije uključene | Ne |
| Potrebne baterije | Ne |
Pakiranje sadrži
- Akumulatorski udarni odvijač SKIL 2905
- Litij-ionski akumulator „20V Max” (18 V) 1,5 Ah (1x)
- Punjač
- PH2 bit odvijača
- Korisnički priručnik


































