Višenamjenski alat (Multi-Tasker)

- Brušenje, piljenje i rezanje sa samo jednim alatom
- Višenamjenski alat prikladan za niz različitih primjena
- Snažan motor od 200 vata osigurava dovoljno snage za obavljanje posla
- Promjenjivo podešavanje broja okretaja
- Univerzalni sustav za brzu i jednostavnu izmjenu pribora
- Može se upotrebljavati u kombinaciji s osnovnim priborom „Starlock“ i priborom „OIS“
- Nastavak za prašinu za čišće obavljanje posla
- Ergonomski dizajn i mekani rukohvat za optimalnu udobnost i kontrolu
- Kabel od 3 metra za optimalnu slobodu rada
Opis proizvoda
Brušenje, piljenje, rezanje i još mnogo toga sa samo jednim alatom
SKIL 1470 „Multi-Tasker“ ima motor snage 200 W i iznimno je praktičan alat. Izmjenom priloženog pribora ovaj praktičan alat možete upotrijebiti za različite uradi sam poslove poput brušenja, rezanja i struganja. Višenamjenski je alat kompatibilan sa široko dostupnim osnovnim priborom „Starlock“ i priborom „OIS“ pa uvijek možete pronaći pribor prikladan za svoj posao. Prilagodljiva promjenjiva brzina omogućuje vam usklađivanje radne brzine zadatku koji morate obaviti. Ovaj se alat isporučuje s dva lista pile, dva brusna papira i adapterom za prašinu kojeg možete priključiti na usisavač prilikom brušenja.
Iznimna praktičnost
SKIL 1470 „Multi-Tasker“ iznimno je praktičan alat koji možete upotrebljavate za brojne poslove u i oko kuće. Bilo da skraćujete laminat za pod, izrezujete zid za strujnu utičnicu ili brusite prozorski okvir prije bojenja, svaki posao možete dovršiti brzo i jednostavno pomoću raznog pribora dostupnog na tržištu. Zahvaljujući oscilatornim i vibracijskim pokretima ovaj je alat praktičan za precizne poslove rezanja i piljenja na skučenim prostorima. Mogući su i ravni rezovi u materijalu uza zid.
Praktične značajke za veću udobnost pri radu
Za čišći rad prilikom brušenja alat možete priključiti u priložen adapter za prašinu koji odgovara većini usisavača standardnih dimenzija. Strujni kabel dug tri metra omogućuje vam dovoljno slobode pri radu. Ovaj je alat savršen za neprekidnu upotrebu i precizno rezanje i piljenje na skučenim prostorima zahvaljujući ergonomskom, tankom dizajnu i mekanom rukohvatu. „Multi-Tasker“ se isporučuje s listom pile s utorima za rezanje u drvetu i plastici, listom pile za rezanje savršenom za dubinsko rezanje u drvetu, brusnom pločom, dva različita brusna papira i adapterom za prašinu.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 8710364051342 |
| Order Number | F0151470AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Napon/frekvencija | 230-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 200 W |
| Broj okretaja bez opterećenja | 12000-19000 |
| Kut oscilacije lijevo/desno | 1.4 ° |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Tlak zvuka | 92 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 103 dB |
| Razina vibracija (rezanje listom pile za uranjajuće rezanje) | 13.9 m/s² |
| Razina vibracija (rezanje s listom pile s utorima) | 7.2 m/s² |
| Razina vibracija (brušenje) | 8.8 m/s² |
Pakiranje sadrži
- Nastavak za brušenje
- 2 brusna papira (zrnatost 80 i 120)
- List pile s utorima
- List pile za uranjajuće rezanje u drvetu (20 mm)
- Adapter za prašinu
- Prihvat alata
Dostupni dokumenti za ovaj alat
































