Rotirajući alat

- Idealni alat za 101 posao u i oko kuće
- Promjenljiva brzina za optimalnu preciznost i kontrolu
- Blokada vretena za brzu i jednostavnu izmjenu pribora
- Kompaktan alat s mekanim rukohvatom za maksimalnu udobnost
- Jedinstvena podesiva dodatna ručka za optimalnu kontrolu
- Svjetlo za dobar uvid u posao
Opis proizvoda
Iznimna praktičnost – savršena za razne poslove u i oko kuće
Rotirajući alat SKIL 1415 savršen je za malene uradi sam poslove kao što su rezanje, brušenje, poliranje i graviranje. Funkcija promjenjive brzine omogućuje vam potpunu kontrolu tijekom preciznih radova. Ovaj rotirajući alat ima prilagodljivu dodatnu ručku s ugrađenim svjetlom. SKIL 1415 isporučuje se sa steznim čeljustima od 2,4 mm i 3,2 mm i kompatibilan je s velikim brojem dostupnog pribora pa uvijek možete pronaći pravi pribor za svoj posao. Ovaj se rotirajući alat isporučuje u čvrstom kovčegu s 25 komada pribora.
Kompatibilna s velikim brojem široko dostupnog pribora
SKIL 1415 kompatibilan je s većinom široko dostupnog pribora na tržištu zahvaljujući steznim čeljustima od 2,4 mm i 3,2 mm. Dok su klasični alati obično preglomazni za precizne poslove poput graviranja, oblikovanja ili popravka malenih radnih dijelova, na ovaj rotirajući alat uvijek možete računati da će ih izvršiti precizno uz punu kontrolu.
Promjenjiva brzina za optimalnu kontrolu
Funkcija promjenjive brzine ovog rotirajućeg alata omoguće usklađivanje brzine sa zadatkom koji izvršavate i alat čini upotrebljivim za primjene raznih oblika, veličina i materijala. Željenu brzinu možete jednostavno namjestiti okretanjem kotačića za odabir na vrhu alata.
Brza izmjena pribora
Sustav blokade vretena omogućuje jednostavnu i praktičnu izmjenu ili zamjenu pribora. Samo morate zabraviti vreteno pritiskom na gumb za zabravljenje i izmijeniti pribor pomoću priloženog ključa za pribor.
Praktične značajke za veću udobnost pri radu
Ergonomski dizajn rotirajućeg alata omogućuje optimalnu preciznost i praktično izvršavanje zadataka tijekom obavljanja posla. Ugrađeno svjetlo u prilagodljivoj bočnoj ručki povećava vidljivost radnog dijela na mračnim, skučenim prostorima. SKIL 1415 ima zatvoren gumb za uključivanje/isključivanje koji štiti alat od prašine i smeća. Ovaj se rotirajući alat isporučuje u čvrstom kovčegu s 25 komada pribora za rezanje, brušenje, poliranje i bušenje. Postolje i fleksibilna drška alata dva su praktična pribora koja jamče slobodniji rad i veću udobnost pri radu.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| EAN | 8710364028559 |
| Order Number | F0151415AC |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Broj okretaja bez opterećenja | 15.000 - 35.000 |
| Napon/frekvencija | 230-240V/50-60Hz |
| Ulaz | 125 W |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Tlak zvuka | 71 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Razina vibracije | 2.9 m/s² |
Pakiranje sadrži
- Ključ sa steznom čeljusti
- Stezne čeljusti od 2,4 i 3,2 mm
- Plastični kovčeg za prenošenje
- Podesiva dodatna ručka sa svjetlom (uključujući 2 AA akumulatora)
- Ukupno 25 pribora
- Uključujući fleksibilnu dršku
- Uključujući postolje alata
- Dodatna stezna čeljust od 3,2 mm
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































