Udarna bušilica

- Izdržljivi motor od 900 Watt za zahtjevne primjene
- Dvije mehaničke brzine: veća brzina za brzo bušenje i manja brzina za zahtjevne poslove bušenja i zavrtanja
- 13-milimetarska brzostezna glava s bravom
- Veliki broj udaraca u minuti, brzo bušenje zidova bez napora
- Rad bez udaraca za sve uobičajene poslove bušenja i uvrtanja
- Mekani rukohvat za udobno korištenje i optimalnu kontrolu
- Funkcija lijevo za odvrtanje
- Prekidač promjenjive brzine s gumbom za blokadu za trajnu upotrebu
- Kotačić za odabir brzine za podešavanje adekvatne brzine za svaki posao
- Bočna ručka s kliznim podešavanjem za sigurno upravljanje s dvije ruke
- Mjerač dubine s jednostavnim podešavanjem za predizbor dubine bušenja za slijepe provrte
Opis proizvoda
Udarna bušilica s dvije brzine i 13-milimetarskom brzosteznom glavom
SKIL 1024 je udarna bušilica s dvije brzine od 900 W s 13-milimetarskom brzosteznom glavom i blokadom koja sprječava proklizavanje brusilice tijekom rada. Funkcija čekića omogućuje bušenje u zidarstvu bez napora, a ako isključite mehanizam čekića, bušilicu SKIL 1024 možete upotrebljavati za uobičajena bušenja i uvrtanja. Promjenjiva brzina s funkcijom predodabira brzine omogućuje praktičnost i zadržavanje kontrole u radu za ostvarivanje najboljih rezultata. Iz praktičnih razloga okidač pri neprekidnom bušenju i uvrtanju možete blokirati. Bočnu ručku možete koristiti za udobnu dvoručnu kontrolu tijekom obavljanja posla. Graničnik dubine omogućuje jednostavno postavljanje dubine bušenja za slijepe provrte. Alat SKIL 1024 isporučuje se sklopljen u čvrstom kovčegu s 8 svrdala za primjenu u zidarstvu i 8 svrdala za drvo.
Specifikacije
| Performance Level | POUZDANE PERFORMANSE |
|---|---|
| Prekidač za prilagođivanje brzine | Da |
| Warranty | 3 godine jamstva za kućnu uporabu |
| Maks. brzina udaranja | 0-17600/0-44800 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Broj okretaja bez opterećenja | 0-1100/0-2800 |
| Ulaz | 900 W |
| Vrsta stezne glave | Double-sleeve keyless |
| Kapacitet stezne glave | 13 mm |
| Kapacitet bušenja u čeliku | 13 mm |
| Kapacitet bušenja u drvetu | 40 mm |
| Izvor napajanja | Izmjenična struja |
| Kapacitet bušenja u zidu | 20 mm |
| EAN | 8710364057405 |
| Order Number | F0151024AA |
| Tlak zvuka | 95 dB |
| Neodređenost jačine buke (K) | 3 dB |
| Neodređenost vibracija (K) | 1.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 106 dB |
| Razina vibracija (bušenje u metalu) | 3.9 m/s² |
| Razina vibracija (udarno bušenje u betonu) | 14.8 m/s² |
Pakiranje sadrži
- Bočna ručka
- Podešavanje dubine
- Kompaktni kovčeg za nošenje
- Komplet svrdla za bušenje u drvetu i bitova od 8 komada (Ø 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 mm)
- Komplet svrdla za bušenje u kamenu i bitova od 8 komada (Ø 4, 5, 6, 6, 8, 8, 10, 12 mm)
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































