Bezkolektorska akumulatorska kosilica za travu




- Digitalni motor bez četkica: '50 % više snage¹, 45 % brži¹ i 10× dulji vijek trajanja
- Širina rezanja 38 cm za jednostavnu košnju srednje velikih travnjaka
- Središnja ručka za praktično podešavanje visine rezanja između 25 i 75 mm u 6 položaja
- Tri postavke radne visine za dobar položaj tijela i manji napor na rukama i leđima tijekom košnje
- Poluga za brzo otpuštanje za sklapanje i rasklapanje ručki u nekoliko sekundi
- SKIL 'Grass Guide' za košnju blizu zidova i rubova
- Čep za malčiranje blokira kanal za skupljanje trave kako bi se travnjak prirodno gnojio
- Ergonomska, velika ručka za nošenje za praktičan transport
- Točno znajte kada isprazniti zahvaljujući indikatoru 'Grass Box Full', što čini košnju praktičnijom
- Pokosite više trave s velikom kutijom od 45L za učinkovitu, neprekinutu košnju
- Iskusite jednostavno košenje s kapacitetom od 750 m² uz dvije 5.0Ah baterije
- Dizajn 'Easy Storage' za uštedu prostora i uredno skladištenje alata

Digitalni motori bez četkica
Najsuvremenija tehnologija ugrađena je u sam DNK svakog alata tvrtke SKIL. Naši kompaktni digitalni motori bez četkice pružaju veću snagu, veću učinkovitost i dulji vijek trajanja od usporedivih motora s četkicom.
Otkrijte Digitalni motori bez četkicaKEEPCOOL™
Našom se patentiranom tehnologijom KEEPCOOL™ sprečava pregrijavanje baterija i poboljšava njihova izvedba.
Otkrijte KEEPCOOL™

ACTIVCELL™
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju akumulatora, prenoseći te informacije alatu u stvarnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE.
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i izvedba omogućuju vam da s lakoćom obavite svaki zadatak.
Opis proizvoda
Akumulatorska kosilica bez četkica 38 cm
Bežična kosilica SKIL 0135 bez četkica isporučuje snagu „40V Max“ pomoću dvije „20V Max KEEPCOOL™“ litij-ionske baterije, omogućujući jednostavno košenje travnjaka srednje veličine. Dio je SKIL brushless asortimana, koji nudi nenadmašnu vrijednost za novac. Naš motor bez četkica je brži, snažniji i traje 10 puta dulje od konvencionalnog motora s četkicama. Ima širinu košnje 38 cm za učinkovito rezanje trave i središnju ručku koja omogućuje praktično podešavanje visine između 25 i 75 mm u šest položaja. Tri postavke radne visine omogućuju pravilno držanje i smanjuju naprezanje ruku i leđa. Ručica za brzo otpuštanje omogućuje sklapanje i rasklapanje ručki u nekoliko sekundi za lakši transport i pohranu. SKIL „Grass Guide“ pomaže u preciznom košenju uz zidove i rubove. Čep za malčiranje prirodno gnoji travnjak blokirajući kanal za skupljanje trave. Velika kutija za skupljanje od 45 l s indikatorom „Puna kutija“ omogućuje dulji rad s manje prekida. Ergonomska ručka osigurava jednostavan transport, a dizajn „Easy Storage“ štedi prostor kada se alat ne koristi. SKIL 0135CA isporučuje se s vrećom za skupljanje od 45 l i nožem kosilice. Baterije nisu uključene.
SKIL asortiman bez četkica s naprednom elektronikom nudi nenadmašnu vrijednost za novac.
SKIL nudi cijeli asortiman visokoučinkovitih alata bez četkica za vaše svakodnevne zadatke. Među najboljima na tržištu, naši alati bez četkica ističu se neusporedivom vrijednošću za uloženi novac. U prosjeku isporučuju 45% više snage i omogućuju dovršavanje zadataka 55% brže od alata s konvencionalnim motorima s četkicama. Jednako važno, SKIL motori bez četkica imaju 10 puta duži vijek trajanja od klasičnih motora, što ih čini isplativim i održivim izborom. Izdržljivost ovih motora odražava se u 5-godišnjem jamstvu na alat, što naglašava posvećenost SKIL-a kvaliteti. Štoviše, SKIL motori bez četkica kontrolirani su naprednom elektronikom, što im omogućuje bolju izvedbu od mnogih drugih alata bez četkica na tržištu.
PWRCORE 20™ vrhunska tehnologija baterija za napajanje svih SKIL „20V Max“ alata
Sustav PWRCORE 20™ sastoji se od vrhunske napredne tehnologije akumulatora i punjača te inovativnih značajki koje nećete pronaći nigdje drugdje, poput naše patentirane KEEPCOOL™ tehnologije hlađenja akumulatora koja produžuje vrijeme rada do 25 % i udvostručuje vijek trajanja akumulatora. Patentirana tehnologija ACTIVCELL™ jamči maksimalne performanse i optimalnu zaštitu akumulatora. PWRCORE 20™ akumulatori i punjači 100 % su kompatibilni i međusobno zamjenjivi sa svim SKIL PWRCORE 20™ električnim i vrtnim alatima za iznimnu fleksibilnost.
Specifikacije
| Performance Level | NAPREDNE PERFORMANSE |
|---|---|
| Širina košnje | 38 cm |
| Pogonski mehanizam | Ručna |
| Neto težina bez akumulatora | 12.6 kg |
| Sustav za namještanje visine košnje | Sa središnjom ručkom |
| Napon | 2x20 V Max |
| Izvor napajanja | Istosmjerna struja |
| Komplet za malčiranje | Da |
| Postavke visine košnje | 6 |
| Visina košnje | 25-75 mm |
| Zapremnina kutije za travu | 45 l |
| Broj okretaja bez opterećenja | 2800-3400 |
| Ćelije akumulatora | Litij-ionska |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Da |
| Warranty | 5 godina jamstva za alat za kućnu uporabu, 1 godina jamstva za alat za profesionalnu uporabu |
| EAN | 8719643004826 |
| Order Number | GM1E0135CA |
| Snaga zvuka | 85 dB |
Pakiranje sadrži
- Kosilica SKIL 0135
- Vreća za travu 45L
- Nož za kosilicu
- Upute za uporabu
Dostupni dokumenti za ovaj alat

































