Akumulatorska kosilica „Brushless“




- Motor bez četkica: brži, snažniji i 10 puta dugovječniji
- Širina rezanja od 34 cm za jednostavnu košnju malenih do srednje velikih travnjaka
- SKIL „Grass Guide“ za košnju pored zidova i uz rubove
- Ručka za jednostavnu promjenu postavki visine rezanja u rasponu od 25 do 75 mm
- Ergonomska, velika ručka za nošenje, za praktično prenošenje
- „Easy Storage“ dizajn za uštedu prostora i uredno pospremanje alata
- Sklopive ručke omogućuju kompaktno, okomito skladištenje i zauzimanje manje prostora za pohranu
- Litij-ionska tehnologija: nema memorijskog efekta, nema samopražnjenja i uvijek spremni za upotrebu

KEEPCOOL™
Našom se patentiranom tehnologijom KEEPCOOL™ sprečava pregrijavanje baterija i poboljšava njihova izvedba.
Otkrijte KEEPCOOL™Easy Storage
Nered negativno utječe na performansu i zato je svaki naš vrtni alat osmišljen s rješenjem u obliku dizajna „Easy Storage“.
Otkrijte Easy Storage

ACTIVCELL™
Naša inteligentna tehnologija ACTIVCELL™ kontinuirano prati napon, temperaturu i struju akumulatora, prenoseći te informacije alatu u stvarnom vremenu.
Otkrijte ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ OZBILJNA SNAGA I PERFORMANSE.
PWRCORE 20™ je savršen izbor za veće projekte. Ozbiljna snaga i izvedba omogućuju vam da s lakoćom obavite svaki zadatak.
Opis proizvoda
Akumulatorska kosilica „Brushless“ dizajna „Easy Storage“
SKIL 0130 akumulatorska je kosilica bez četkica s performansama „40V Max“ i dva akumulatora „20V Max“. Idealna je za košnju malenih i srednje velikih travnjaka zahvaljujući velikoj širini košnje od 34 cm i motoru bez četkica koji je brži, snažniji i traje 10 puta dulje od sličnih motora s četkicama. Ova je kosilica opremljena sustavom SKIL „Grass Guide“ za učinkovitu košnju pored zidova i uz rubove. Za optimalno iskustvo košnje visinu košnje možete jednostavno prilagoditi uvjetima na travnjaku. SKIL 0130 ima pet postavki visine između 25 i 75 mm koje se mogu podešavati putem središnje ručke. Zahvaljujući ekskluzivnom dizajnu „Easy Storage“ tvrtke SKIL, ručke se brzo i jednostavno sklapaju i otklapaju i alat zauzima minimalno prostora nakon upotrebe. SKIL 0130 BA isporučuje se s dva akumulatora „20V Max“ (18 V) 2,0 Ah „Keep Cool™“, brzim punjačem, kutijom za travu i ključem.
„PWRCORE 20™” najnaprednija tehnologija izrade akumulatora za pogon svih alata SKIL „20V Max”
Sustav „PWRCORE 20™” čini najnaprednija tehnologija akumulatora i punjača te inovativne značajke koje nećete pronaći nigdje drugdje, kao što je patentirana tehnologija hlađenja akumulatora „KEEPCOOL™” koja vrijeme rada povećava i do 25 % i udvostručuje vijek trajanja akumulatora. A patentirana tehnologija „ACTIVCELL™” jamči maksimalne performanse i optimalnu zaštitu akumulatora. Baterije i punjači „PWRCORE 20™” 100 % su kompatibilni i međusobno zamjenjivi s električnim i vrtnim alatima SKIL „PWRCORE 20™” ’ za iznimnu fleksibilnost.
Specifikacije
| Performance Level | VELIKE PERFORMANSE |
|---|---|
| Širina košnje | 34 cm |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Broj akumulatora | 2 |
| Sustav za namještanje visine košnje | Sa središnjom ručkom |
| Jakost struje punjenja | 2.4 A |
| Napon | 2x20 V Max |
| Izvor napajanja | Istosmjerna struja |
| Komplet za malčiranje | Da |
| Kapacitet akumulatora | 2.0 Ah |
| Postavke visine košnje | 6 |
| Visina košnje | 25-75 mm |
| Zapremnina kutije za travu | 35 l |
| Napon/frekvencija | 220-240V/50-60Hz |
| Ćelije akumulatora | Litij-ionska |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Bez četkica | Da |
| Warranty | 5 godina jamstva za alat za kućnu uporabu, 1 godina jamstva za alat za profesionalnu uporabu |
| EAN | 8719643004895 |
| Order Number | GM1E0130BA |
| Tlak zvuka | 74 dB |
| Razina vibracije | < 2.5 m/s² |
| Snaga zvuka | 80.9 dB |
| Nesigurnost (K) | 2.5 dB |
| Vrijeme punjenja | 1 h |
| Napon | 40 V |
Pakiranje sadrži
- Akumulatorska bušilica bez četkica SKIL 0130
- Litij-ionski akumulator „20V Max” (18 V) 2,0 Ah „KEEPCOOL™” (2x)
- Punjač (3122 AA)
- Kutija za travu
- Ključ
- Korisnički priručnik
Dostupni dokumenti za ovaj alat
































