Πλάνη

- Ισχυρή πλάνη 720 W για πλάνισμα επιφανειών, στρογγύλεμα γωνιών και άνοιγμα αυλακώσεων
- Έξοδοι αποβλήτων στην αριστερή και στη δεξιά πλευρά για προσαρμογή της απόρριψης των αποβλήτων στις συνθήκες της εργασίας
- Αναστρεφόμενες λάμες πλανίσματος TCT για ομοιόμορφο φινίρισμα και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Εύχρηστη βάση εναπόθεσης προστατεύει το επεξεργαζόμενο κομμάτι και τα μαχαίρια πλανίσματος
- Υψηλής ποιότητας βάση αλουμινίου για εξαιρετικά λεία αποτελέσματα
- Μεγάλο κουμπί ρύθμισης του βάθους χρησιμεύει επίσης ως πρόσθετη μπροστινή λαβή για ιδανικό έλεγχο
- 2 αυλακώσεις σχήματος V σε βάση αλουμινίου για εύκολο στρογγύλεμα γωνιών
- Μοντέρνος εργονομικός σχεδιασμός για ιδανικό χειρισμό
- Ενσωματωμένη θήκη αποθήκευσης κλειδιού
- Ενδεικτική λυχνία ενεργοποίησης σας δείχνει πότε το εργαλείο είναι έτοιμο για χρήση
- Προαιρετικά: Δυνατότητες λειτουργίας χωρίς σκόνη με απορροφητήρα ή σάκο αναρρόφησης της σκόνης
Περιγραφή προϊόντος
Εύκολη στο χειρισμό ηλεκτρική πλάνη χεριού για τέλεια αποτελέσματα πλανίσματος
Το SKIL 1565 είναι μια ισχυρή ηλεκτρική πλάνη χεριού 720 W, ιδανική για το πλάνισμα επιφανειών, τη λοξότμηση γωνιών και για την κατασκευή ξυλαρμογών. Η υψηλής ποιότητας βάση από αλουμίνιο, εξασφαλίζει ένα ομοιόμορφο φινίρισμα. Μπορείτε να ρυθμίσετε άνετα την πλευρά της απόρριψης των αποβλήτων στα αριστερά ή δεξιά, για να την προσαρμόσετε στις συνθήκες εργασίας σας.
Ξεκούραστο πλάνισμα με ισχυρή ηλεκτρική πλάνη
Κατασκευασμένη για ισχύ, απόδοση και αντοχή, αυτή η ηλεκτρική πλάνη χεριού με ισχυρό κινητήρα 720 W διεκπεραιώνει κάθε εργασία πλανίσματος με ευκολία, ανεξάρτητα πόσο σκληρό ή ανώμαλο είναι το υλικό. Τα ανθεκτικά μαχαίρια πλανίσματος με επίστρωση καρβιδίου στην κόψη, παραδίδονται μαζί με το SKIL 1565, εξασφαλίζοντας ένα τέλειο φινίρισμα και κρατούν περισσότερο από τα συνηθισμένα μαχαίρια πλανίσματος. Τα μαχαίρια είναι αναστρεφόμενα για διπλή διάρκεια ζωής. Όταν φθαρεί η μία πλευρά, μπορείτε απλά να αναστρέψετε τα μαχαίρια και να συνεχίσετε την εργασία.
Οι υψηλής ποιότητας ηλεκτρικές πλάνες χεριού της SKIL, εξασφαλίζουν μια ακριβή ρύθμιση του βάθους και ένα τέλειο φινίρισμα
Η SKIL, ο εφευρέτης του δισκοπρίονου το έτος 1924, βασίζει την ανάπτυξη των ηλεκτρικών πλανών χεριού στην πολύχρονη εμπειρία στην κατασκευή εργαλείων για την εργασία ξύλου. Αυτό σημαίνει, πως η SKIL γνωρίζει ακριβώς τι χρειάζεται για την κατασκευή ηλεκτρικών πλανών χεριού, που παρέχουν την ακριβή ρύθμιση βάθους και το στρωτό φινίρισμα που αναζητάτε κάθε φορά.
Εύχρηστες εφαρμογές για πρόσθετη άνεση εργασίας
Η εξυπηρετική βάση φύλαξης αποτρέπει αθέλητες ζημιές στο επεξεργαζόμενο κομμάτι σας, όταν θέλετε να εναποθέσετε το εργαλείο ή να το φυλάξετε μετά την εργασία. Δύο αυλακώσεις σχήματος V στην μπροστινή βάση της ηλεκτρικής πλάνης χεριού, καθιστούν εύκολη τη λοξότμηση ακμών και γωνιών. Το κλειδί είναι αποθηκευμένο στην ηλεκτρική πλάνη χεριού, έτσι είναι πάντα πρόχειρο όταν το χρειάζεστε. Ένας χρήσιμος δείκτης ενεργοποίησης σας δείχνει πότε το εργαλείο είναι έτοιμο για χρήση, αποφεύγοντας μια αθέλητη ενεργοποίηση. Για ένα καθαρότερο εργασιακό περιβάλλον, μπορείτε να συνδέσετε τους περισσότερους απορροφητήρες στάνταρ μεγέθους στο εργαλείο, χρησιμοποιώντας την ενσωματωμένη σύνδεση απορροφητήρα.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| EAN | 8710364064885 |
| Order Number | F0151565AA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 16000 |
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Ισχύς εισόδου | 720 W |
| Βάθος πλάνης | 0 - 2 mm |
| Πλάτος πλανίσματος | 82 mm |
| Βάθος αυλάκωσης | 18 mm |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Ηχητική πίεση | 90 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 2.8 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 101 dB |
Η συσκευασία περιέχει
- Αναστρεφόμενο μαχαίρι πλάνης TCT (2x)
- Κλειδί για αλλαγή της λάμας
- Θέση φύλαξης κλειδιού
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο





































