Σέγα

- 5 επιλογές υλικού: 1 ρύθμιση για το πριόνισμα καμπύλων γραμμών και 4 ρυθμίσεις για το πριόνισμα σε ευθεία σε διαφορετικά υλικά.
- Διακόπτης ρυθμιζόμενης ταχύτητας που ρυθμίζεται χωρίς αυξομειώσεις, για υψηλής ακρίβειας κοπές σε διάφορα υλικά
- SUPER μεγάλος οδηγός που στηρίζει την πριονόλαμα με τον βέλτιστο τρόπο για κοπές με μεγαλύτερη ακρίβεια
- Ο προβολέας βελτιώνει την ορατότητα της εργασίας σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Ο ανεμιστήρας διατηρεί τη γραμμή κοπής καθαρή και ορατή
- Δυνατότητα αναρρόφησης σκόνης με στόμιο σκόνης που εφαρμόζει απευθείας σε κάθε τύπο απορροφητήρα (ηλεκτρικής σκούπας) οικιακής χρήσης
- Φαρδύς άνετος διακόπτης με διακόπτη ασφάλισης για συνεχή χρήση
- Σχεδιασμένη έτσι ώστε να επιτρέπει την καλύτερη δυνατή οπτική επαφή με το επεξεργαζόμενο κομμάτι
- Αντιολισθητική λαβή για καλύτερο και πιο άνετο κράτημα
Περιγραφή προϊόντος
Ισχυρή σέγα με επιλογή 5 υλικών
Η σέγα SKIL 4370 είναι πολύ ισχυρή και άνετη, με τον κινητήρα των 550 W και επιλογή πέντε υλικών. Αυτό επιτρέπει ακριβή εργασία για κάθε υλικό. Με τη λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας, μπορείτε να ρυθμίσετε την προτιμώμενη ταχύτητα για ιδανικά αποτελέσματα. Αυτή η σέγα έχει μια μέγιστη δυνατότητα πριονίσματος από 75 mm σε ξύλο, που επαρκεί πλήρως για σανίδες, δοκάρια κ.λπ. Κατά τη διάρκεια του πριονίσματος, υποστηρίζεστε από εύχρηστες λειτουργίες, όπως ένα φως και έναν φυσητήρα σκόνης για μια καλή ορατότητα της εργασίας σας. Η σύνδεση απορροφητήρα εξασφαλίζει ένα καθαρότερο εργασιακό περιβάλλον. Η σέγα SKIL 4370 παραδίδεται σε μια ανθεκτική κασετίνα με 6 πριονόλαμες.
Μεγάλη ευελιξία με επιλογή 5 υλικών
Η σέγα SKIL 4370 έχει μια σαφή επιλογή πέντε υλικών, που εξασφαλίζει ακρίβεια σε κάθε υλικό. Κάθε μία από τις συμπαραδιδόμενες πριονόλαμες έχει το δικό της χρώμα, που ταιριάζει σε μια εξειδικευμένη ρύθμιση υλικού. Υπάρχουν διαφορετικές πριονόλαμες για μαλακό ξύλο, σκληρό ξύλο, πλαστικό, μέταλλο και καμπύλες. Μια πριονόλαμα γενικής χρήσης συμπαραδίδεται επίσης, οπότε έχετε συνολικά 6 πριονόλαμες.
Υψηλή απόδοση
Αυτή η σέγα έχει μια μέγιστη δυνατότητα πριονίσματος από 75 mm και ένα μεγάλο μήκος διαδρομής από 20 mm. Ο πολύ στιβαρός σχεδιασμός της σέγας SKIL 4370 την καθιστά ιδανική για πολλές διαφορετικές εργασίες πριονίσματος.
Λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας για ιδανικό έλεγχο
Η λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας αυτού του εργαλείου, εξασφαλίζει ακριβείς κοπές σε διάφορα υλικά. Μπορείτε να ρυθμίσετε την ταχύτητα κοπής, χρησιμοποιώντας τον τροχίσκο επιλογής για ιδανικά αποτελέσματα.
Εύχρηστες εφαρμογές για πρόσθετη άνεση εργασίας
Το εύχρηστο φως και ο φυσητήρας σκόνης - που μπορεί να απενεργοποιηθούν, όταν χρειάζεται - σας προσφέρουν μια καλή ορατότητα στο επεξεργαζόμενο κομμάτι σας. Για ένα καθαρότερο εργασιακό περιβάλλον, η ενσωματωμένη σύνδεση απορροφητήρα προσαρμόζεται στους περισσότερους απορροφητήρες στάνταρ μεγέθους. Η αντιολισθητική λαβή μειώνει τους κραδασμούς και προσφέρει πρόσθετη άνεση. Η σέγα SKIL 4370 έχει έναν άνετο μεγάλο διακόπτη με ένα πλήκτρο κλειδώματος, έτσι δε χρειάζεται, να κρατάτε τη σκανδάλη για συνεχή χρήση. Αυτό το εργαλείο είναι συμβατό με όλους τους στάνταρ, ευρέως διαθέσιμους τύπους από πριονόλαμες σέγας (με στέλεχος T και στέλεχος U). Η ρυθμιζόμενη βάση επιτρέπει λοξές κοπές μέχρι και 45°.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ρυθμίσεις παλμικής κίνησης | 5 |
| Μήκος διαδρομής | 20 mm |
| Δυνατότητα κοπή σε μέταλλο | 4 mm |
| Δυνατότητα κοπή σε αλουμίνιο | 12 mm |
| Τάση/συχνότητα | 230-240V/50-60Hz |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα κοπή σε ξύλο | 75 mm |
| Ταχύτητα λάμας | 800-3000 |
| Ισχύς εισόδου | 550 W |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Ναι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| EAN | 8710364038695 |
| Order Number | F0154370AD |
| Ηχητική πίεση | 90 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 101 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (κοπή μετάλλου) | 13.3 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών (κοπή ξύλου) | 8.8 m/s² |
Η συσκευασία περιέχει
- 2 εξάγωνα κλειδιά
- 6 πριονόλαμες
- Πλαστική θήκη μεταφοράς με θέση φύλαξης πριονόλαμας
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































