Κρουστικό δράπανο

- Ισχυρός κινητήρας 1000 W για δύσκολες εργασίες
- Κλείδωμα του άξονα με σύστημα «Clic» για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- Ανθεκτικό μεταλλικό τσοκ 13 mm χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι
- Υψηλός ρυθμός κρούσεων/λεπτό για γρήγορη και χωρίς κόπο τρύπημα σε τοίχους
- Στοπ λειτουργίας κρουστικού δράπανου για όλες τις κανονικές εργασίες τρυπήματος και βιδώματος
- Δείκτης λειτουργίας, που δείχνει τον τρόπο λειτουργίας
- Μαλακή χειρολαβή για άνετο χειρισμό και βέλτιστο έλεγχο
- Λειτουργία όπισθεν για το βίδωμα
- Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας με πλήκτρο κλειδώματος για συνεχή εργασία
- Τροχός προεπιλογής ταχύτητας για τη ρύθμιση της σωστής ταχύτητας για κάθε εργασία
- Πρόσθετη χειρολαβή, ρυθμιζόμενη χωρίς αυξομειώσεις, για ασφαλή έλεγχο με τα δύο χέρια
- Εύκολα ρυθμιζόμενος οδηγός βάθους, για την προεπιλογή του βάθους τρυπήματος κατά το άνοιγμα τυφλών οπών
Περιγραφή προϊόντος
Γρήγορο και άνετο τρύπημα σε διάφορα υλικά
Το κρουστικό δράπανο SKIL 6398 προσφέρει ισχύ 1.000 W, που είναι ιδανική για σκληρές εργασίες τρυπήματος. Όποια σκληρή εργασία τρυπήματος και να αντιμετωπίζετε, αυτό το κρουστικό δράπανο μπορεί να την κάνει! Το κρουστικό δράπανο έχει ένα μεταλλικό τσοκ χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι 13 mm με κλείδωμα του άξονα, για εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Το μεταλλικό τσοκ με απλό δακτυλίδι μπορεί να σφιχτεί εύκολα και είναι στιβαρό και ανθεκτικό. Η λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας με προεπιλογή ταχύτητας, παρέχει ευελιξία και έλεγχο της εργασίας. Αυτό το κρουστικό δράπανο παραδίδεται σε μια ανθεκτική κασετίνα μαζί με μια πλευρική λαβή, οδηγό βάθους και τρία τρυπάνια τοιχοποιίας 5, 6 και 8 mm.
Γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
Το κρουστικό δράπανο είναι το ιδανικό εργαλείο για εργασίες τρυπήματος και βιδώματος σε διάφορα υλικά μέσα και γύρω από το σπίτι. Έχει έναν ισχυρό κινητήρα 1.000 W, που διεκπεραιώνει την εργασία και ένα τσοκ χωρίς κλειδί 13 mm με κλείδωμα του άξονα, για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Το πλήρως μεταλλικό τσοκ είναι στιβαρό και πολύ ανθεκτικό.
Λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας με προεπιλογή ταχύτητας για ιδανικό έλεγχο
Το εργαλείο έχει μια λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας για ακριβές τρύπημα και βίδωμα. Μπορείτε να ρυθμίσετε την προτιμώμενη ταχύτητα με τον τροχίσκο προεπιλογής της ταχύτητας. Για την άνεσή σας, μπορείτε να κλειδώσετε τη σκανδάλη για συνεχές τρύπημα και βίδωμα.
Εύχρηστες εφαρμογές για πρόσθετη άνεση εργασίας
Αυτό το κρουστικό δράπανο έχει μια σειρά από χρήσιμες εφαρμογές, για παράδειγμα τη λειτουργία αναστροφής. Αυτό είναι βολικό για παράδειγμα κατά τη χαλάρωση ή αφαίρεση βιδών. Ο εύχρηστος δείκτης λειτουργίας θα σας δείξει ποιος τρόπος λειτουργίας είναι ενεργός. Το εργαλείο παραδίδεται μαζί με μια πλευρική λαβή για άνετο έλεγχο και με τα δύο χέρια και συμπεριλαμβάνει έναν οδηγό βάθους, για να ρυθμίζετε το βάθος τρυπήματος για τυφλές οπές. Το δράπανο παραδίδεται σε μια ανθεκτική κασετίνα μαζί με ένα σετ από τρία τρυπάνια τοιχοποιίας 5, 6 και 8 mm.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Ναι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Μέγ. αριθμός κρούσεων | 0-48000 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-3000 |
| Τάση/συχνότητα | 220-240V/50-60Hz |
| Ισχύς εισόδου | 1000 W |
| Τύπος τσοκ | Metal single-sleeve keyless |
| Τσοκ | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 40 mm |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε τοιχοποιία | 20 mm |
| EAN | 8710364075454 |
| Order Number | F0156398AD |
| Ηχητική πίεση | 100 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 111 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα σε μέταλλο) | 7.1 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα με κρούση σε μπετόν) | 17.0 m/s² |
Η συσκευασία περιέχει
- Κρουστικό δράπανο SKIL 6398
- Συμπαγής θήκη μεταφοράς
- Πρόσθετη χειρολαβή
- Μετρητής βάθους
- Σετ τρυπανιών πέτρας 3 τεμ. (Ø 5, 6, 8 mm)
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο


































