Κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας



- Λειτουργία κρουστικού δράπανου για τρύπημα τοίχων
- Δύο ταχύτητες: Υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και υψηλή ροπή στρέψης για δύσκολο βίδωμα
- Τσοκ χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι 10 mm με κλείδωμα
- Αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- 23 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης για ακριβές βίδωμα συν 1 ρύθμιση για τρύπημα χωρίς κρούση και 1 για τρύπημα με κρούση
- 3 λειτουργίες: Βίδωμα, τρύπημα και κρουστικό τρύπημα
- Επιλογέας λειτουργίας για την εύκολη αλλαγή ανάμεσα στο βίδωμα, τρύπημα και τρύπημα με κρούση
- Η μεταβλητή ταχύτητα εξασφαλίζει μια ήπια εκκίνηση και έναν πλήρη έλεγχο ανά πάσα στιγμή
- Φως LED για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση
- Η ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας
- Εργονομικός σχεδιασμός και αντιολισθητική λαβή για ιδανική άνεση και άριστο έλεγχο

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Κρουστικό δράπανο μπαταρίας ιόντων λιθίου δύο ταχυτήτων
Το κρουστικό δράπανο μπαταρίας SKIL 2844 «20V Max» (18 V) με κρουστική λειτουργία, είναι ιδανικό για το τρύπημα σε ξύλο, μέταλλο και ακόμη και σε τοιχοποιία και για τις δυσκολότερες εργασίες βιδώματος. Οι 23 ρυθμίσεις της ροπής σύσφιξης εξασφαλίζουν ακριβή αποτελέσματα για βίδωμα και αυτό το εργαλείο έχει επίσης δύο ρυθμίσεις για εργασίες τρυπήματος. Χάρη στον επιλογέα λειτουργίας μπορείτε να αλλάξετε εύκολα ανάμεσα σε βίδωμα, τρύπημα και τρύπημα με κρούση. Έχει δύο ταχύτητες, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε για γρήγορο τρύπημα ή για δυνατό τρύπημα και βίδωμα. Αυτό το εργαλείο έχει ένα τσοκ χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι 10 mm με κλείδωμα, που εμποδίζει τα εξαρτήματα να γλιστρήσουν. Το αυτόματο κλείδωμα του άξονα επιτρέπει την εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Σε γενικές γραμμές, αυτό το πολύπλευρο εργαλείο προσφέρει πραγματικά ό,τι χρειάζεστε: Αξιόπιστη τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου, μεταβλητή ταχύτητα για πλήρη έλεγχο και το φως LED εξασφαλίζει καλή ορατότητα στην εργασία σας. Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης της μπαταρίας δείχνει καθαρά τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας, έτσι ώστε να την επαναφορτίζετε έγκαιρα. Τελευταίο αλλά εξίσου σημαντικό, ο εργονομικός σχεδιασμός και η αντιολισθητική λαβή στο εργαλείο προσφέρουν πρόσθετη άνεση εργασίας. Το SKIL 2844 AR παραδίδεται σε μια τσάντα μεταφοράς με δύο μπαταρίες «20V Max» (18 V) 2,0 Ah, έναν φορτιστή και μια κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε τοιχοποιία | 13 mm |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 23 + 1 + 1 |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Ναι |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 35 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 10 mm |
| Τσοκ | 10 mm |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 8 mm |
| Τύπος τσοκ | Single-sleeve keyless |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.0 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Ρεύμα φόρτισης | 0.4 A |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-400/0-1500 |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 50 Nm |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Μέγ. αριθμός κρούσεων | 6000/22500 IPM |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 220-240V/50-60Hz |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 1.4 kg |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 1 kg |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643002655 |
| Order Number | F0152844AR |
| Ηχητική πίεση | 87.5 dB |
| Ηχητική ισχύς | 98.5 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα σε μέταλλο) | < 2.5 m/s² |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 5 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα με κρούση σε μπετόν) | 12.8 m/s² |
| Χρόνος φόρτισης | 5 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Κρουστικό δράπανο μπαταρίας SKIL 2844
- Τσάντα μεταφοράς
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 2,0 Ah (2x)
- Φορτιστής
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Εγχειρίδιο οδηγιών


































