Κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας

- Πολύ ισχυρό κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας '20V Max' (18 V) για όλες τις δύσκολες ερασιτεχνικές εργασίες σας
- Λειτουργία κρουστικού δράπανου για τρύπημα τοίχων
- Κιβώτιο δύο ταχυτήτων, υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και υψηλή ροπή στρέψης για δύσκολο βίδωμα
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, καμία αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμη για χρήση
- Τσοκ χωρίς κλειδί με αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- VariTorque (ρυθμιζόμενη ροπή) 19 θέσεων για ακριβές βίδωμα και δύο θέσεις πλήρους ακινητοποίησης για εργασίες τρυπήματος
- Μεταβλητή ταχύτητα για ήπια εκκίνηση και πλήρη έλεγχο ανά πάσα στιγμή
- Το ηλεκτρονικό φρένο εμποδίζει το υπερβολικό σφίξιμο των βιδών και επιτρέπει γρηγορότερη και ευκολότερη εργασία
- Φωτεινή λυχνία για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού σας και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Αντιολισθητική λαβή και εργονομικό μέγεθος χειρολαβής για μέγιστη άνεση και εργονομία
Περιγραφή προϊόντος
Κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας ιόντων λιθίου με κιβώτιο δύο ταχυτήτων
Το κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας «20V Max» (18 V) SKIL 2834 με κιβώτιο δύο ταχυτήτων ανταποκρίνεται σε όλες τις ερασιτεχνικές ανάγκες σας για τις δυσκολότερες εργασίες βιδώματος και για το τρύπημα σε ξύλο, μέταλλο και τοιχοποιία. Χάρη στην κρουστική λειτουργία, έχετε την εγγύηση, ό,τι μπορείτε να τρυπήσετε σε τοιχοποιία με ευκολία. Η ρύθμιση συμπλέκτη 19+1+1 VariTorque, εξασφαλίζει ακριβή αποτελέσματα με 19 ρυθμίσεις για βίδωμα και δύο ρυθμίσεις για εργασίες τρυπήματος. Μπορείτε να αλλάξετε εύκολα τα εξαρτήματα, χάρη στο τσοκ με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί με αυτόματο κλείδωμα του άξονα. Άλλες χρήσιμες εφαρμογές όπως μια διάταξη ελέγχου μεταβλητής ταχύτητας με ηλεκτρονικό φρένο και η φωτεινή λυχνία φωτοδιόδου (LED), εξασφαλίζουν πρόσθετη άνεση εργασίας. Αυτό το κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας παραδίδεται σε μια εύχρηστη κασετίνα με δύο μπαταρίες και ένα σετ 14 εξαρτημάτων.
Το κιβώτιο δύο ταχυτήτων εξασφαλίζει ευελιξία σε κάθε εργασία
Το κιβώτιο δύο ταχυτήτων παρέχει ευελιξία. Η ρύθμιση «High speed» παρέχει υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και η ρύθμιση «Low speed» παρέχει υψηλή ροπή στρέψης για σκληρό βίδωμα (για παράδειγμα, μεγάλες βίδες). Με όλα αυτά, έχετε εξασφαλισμένη μια ταιριαστή λύση για κάθε εργασία.
Διάρκεια ζωής της μπαταρίας προστατευμένη από το ηλεκτρονικό σύστημα
Αυτό το εργαλείο προσφέρει τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου. Αυτό σημαίνει πως δεν υπάρχει κανένα φαινόμενο μνήμης, καμία αυτοεκφόρτιση και είναι πάντοτε έτοιμο για χρήση! Η μπαταρία δε θα αδειάσει, όταν μείνει για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα στο ράφι. Το ηλεκτρονικό σύστημα προστατεύει την μπαταρία ιόντων λιθίου από υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και πλήρη αποφόρτιση και εξασφαλίζει μια βελτιστοποιημένη διάρκεια ζωής της μπαταρίας.
Εύχρηστες εφαρμογές για πρόσθετη άνεση εργασίας
Αυτό το κρουστικό δράπανο μπαταρίας είναι εξοπλισμένο με μια λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας, για ένα απαλό ξεκίνημα και για την αποφυγή ζημιών στο επεξεργαζόμενο κομμάτι από αθέλητες καταστάσεις, όπως βίδες που βιδώνονται πολύ βαθιά. Το ηλεκτρονικό φρένο εμποδίζει το υπερβολικό σφίξιμο των βιδών και επιτρέπει γρηγορότερη και αποτελεσματικότερη εργασία. Η καλή ορατότητα της εργασίας, εξασφαλίζεται με τη φωτοδίοδο (LED). Αυτό το κρουστικό δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας παραδίδεται σε μια εύχρηστη κασετίνα με δύο μπαταρίες, ένα σετ 12 κατσαβιδόλαμων υψηλής ποιότητας για βίδωμα και τρύπημα, μια κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης και ένα μαγνητικό στήριγμα συγκράτησης κατσαβιδόλαμας.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε τοιχοποιία | 15 mm |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 19 + 1 + 1 |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Ναι |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 35 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 10 mm |
| Τσοκ | 10 mm |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 8 mm |
| Τύπος τσοκ | Single-sleeve keyless |
| Απόδοση μπαταρίας | 1.5 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-400/0-1600 |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 54 Nm |
| Μπαταρία | Li-Ion |
| Μέγ. αριθμός κρούσεων | 5200/20800 IPM |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 220-240V/50-60Hz |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 1.4 kg |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Όχι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8710364079469 |
| Order Number | F0152834AG |
| Ηχητική πίεση | 84 dB |
| Ηχητική ισχύς | 95 dB |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα σε μέταλλο) | < 2.5 m/s² |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών (τρύπημα με κρούση σε μπετόν) | 10.9 m/s² |
| Χρόνος φόρτισης | 3 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Κρουστικό δράπανο μπαταρίας SKIL 2834
- Ανθεκτική πλαστική θήκη
- 2 x μπαταρίες Li-Ion «20V Max» (18 V) 1,5 Ah
- Φορτιστής
- Τρυπάνια «TI» (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- Κατσαβιδόλαμες «TI» (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Μαγνητική διάταξη εξαρτημάτων
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο

































