Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες




- Ψηφιακός κινητήρας χωρίς ψήκτρες: Περισσότερη ισχύς, περισσότερη αποτελεσματικότητα και 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Δύο ταχύτητες: Υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και υψηλή ροπή στρέψης για δύσκολο βίδωμα
- Υψηλή ροπή στρέψης για ξεκούραστο τρύπημα και βίδωμα
- Αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- Τσοκ με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 13 mm
- 17 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης για ακρίβεια στο βίδωμα και θέση πλήρους ακινητοποίησης για εργασίες τρυπήματος
- Η μεταβλητή ταχύτητα εξασφαλίζει μια ήπια εκκίνηση και έναν πλήρη έλεγχο ανά πάσα στιγμή
- Φως LED για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Εργονομικός σχεδιασμός και αντιολισθητική λαβή για ιδανική άνεση και άριστο έλεγχο
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ
Η τελευταία τεχνολογία αιχμής είναι ενσωματωμένη στο DNA κάθε εργαλείου SKIL. Οι συμπαγείς, ψηφιακοί κινητήρες μας χωρίς ψήκτρες παρέχουν μεγαλύτερη ισχύ, μεγαλύτερη απόδοση και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους αντίστοιχους κινητήρες με ψήκτρες.
Ανακαλύψτε ΨΗΦΙΑΚΟΊ ΚΙΝΗΤΉΡΕΣ ΧΩΡΊΣ ΨΉΚΤΡΕΣ

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Δράπανο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες με δύο ταχύτητες για βίδωμα και τρύπημα
Το «20V Max» SKIL 3011 είναι ένα υψηλής απόδοσης δράπανο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες, ιδανικό για τις καθημερινές σας εργασίες βιδώματος και τρυπήματος. Είναι μέρος τη σειράς SKIL χωρίς ψήκτρες, προσφέροντας απαράμιλλη σχέση ποιότητας-τιμής. Ο κινητήρας μας χωρίς ψήκτρες είναι γρηγορότερος, ισχυρότερος και έχει το λιγότερο 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από έναν συμβατικό κινητήρα με ψήκτρες. Όπως όλα τα άλλα εργαλεία μπαταρίας SKIL «20V Max», αυτό το μοντέλο τροφοδοτείται από την κορυφαία τεχνολογία μπαταρίας και φορτιστή στον κλάδο «PWRCORE 20™».
Το SKIL 3011 έχει δύο ταχύτητες, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε για γρήγορο τρύπημα ή για σκληρό βίδωμα. Οι 17 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης προσφέρουν ακρίβεια στο βίδωμα, με μια πρόσθετη θέση ακινητοποίησης για τρύπημα. Μπορείτε να αλλάξετε εύκολα τα εξαρτήματα, χάρη στο τσοκ 13 mm με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί και αυτόματο κλείδωμα του άξονα. Αυτό το πολύπλευρο εργαλείο προσφέρει αξιόπιστη τεχνολογία μπαταριών ιόντων λιθίου, μεταβλητή ταχύτητα για πλήρη έλεγχο και το φως LED εξασφαλίζει καλή ορατότητα στην εργασία σας. Τελευταίο αλλά εξίσου σημαντικό, ο εργονομικός σχεδιασμός και η αντιολισθητική λαβή στο εργαλείο προσφέρουν πρόσθετη άνεση εργασίας.
Η σειρά SKIL χωρίς ψήκτρες με προηγμένα ηλεκτρονικά, προσφέρει απαράμιλλη σχέση ποιότητας-τιμής
Το SKIL προσφέρει μια πλήρη σειρά υψηλής απόδοσης ηλεκτρικών εργαλείων χωρίς ψήκτρες για τις καθημερινές εργασίες σας. Τα εργαλεία μας χωρίς ψήκτρες είναι από τα καλύτερα της αγοράς και ξεχωρίζουν για την απαράμιλλη σχέση ποιότητας-τιμής. Κατά μέσον όρο, παρέχουν εντυπωσιακά 45 % περισσότερη ισχύ και σας επιτρέπουν να ολοκληρώνετε εργασίες 55 % γρηγορότερα από εργαλεία με συμβατικό κινητήρα με ψήκτρες. Εξίσου σημαντικό, οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες SKIL έχουν 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους συμβατικούς κινητήρες, καθιστώντας τους μια οικονομική και βιώσιμη επιλογή.
Η ανθεκτικότητα αυτών των κινητήρων χωρίς ψήκτρες αντικατοπτρίζεται σε μια 5-ετή εγγύηση εργαλείου, υπογραμμίζοντας τη δέσμευση της SKIL για ποιότητα. Και επιπλέον, οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες SKIL ελέγχονται από προηγμένα ηλεκτρονικά, γεγονός που τους κάνει να αποδίδουν καλύτερα από πολλά άλλα εργαλεία χωρίς ψήκτρες στην αγορά.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Το SKIL 3011 HA παραδίδεται σε μια κασετίνα μεταφοράς με δύο μπαταρίες 2,0 Ah «KEEPCOOL™», έναν φορτιστή 1 ώρας και μια κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 17+1 |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 10 mm |
| Τσοκ | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 45 mm |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Όχι |
| Τύπος τσοκ | Single-sleeve keyless |
| Ηλεκτρική τάση | 20 V |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 55 Nm |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-450/0-1700 |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.0 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 0.83 kg |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| EAN | 4894863201645 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Χωρίς ψήκτρες | Ναι |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Όχι |
| Φως LED | Ναι |
| Warranty | 5 έτη εγγύηση εργαλείου για οικιακή χρήση, 1 έτος εγγύηση εργαλείου για επαγγελματική χρήση |
| Χρόνος φόρτισης | 1 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες SKIL 3011
- 2 μπαταρίες Li-Ion 2,0 Ah «PWRCORE 20™» (3107)
- Φορτιστής 2,4 A (3122)
- Κασετίνα μεταφοράς
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































