Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας




- Δύο ταχύτητες: Υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και υψηλή ροπή στρέψης για δύσκολο βίδωμα
- Τσοκ με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 13 mm
- Αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- 17 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης για ακρίβεια στο βίδωμα και θέση πλήρους ακινητοποίησης για εργασίες τρυπήματος
- Η μεταβλητή ταχύτητα εξασφαλίζει μια ήπια εκκίνηση και έναν πλήρη έλεγχο ανά πάσα στιγμή
- Η ένδειξη LED για βίδωμα/ξεβίδωμα σας επιτρέπει να δείτε εύκολα σε ποια κατεύθυνση βιδώνετε
- Φως LED για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, χωρίς αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμο για χρήση
- Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας
- Εργονομικός σχεδιασμός και αντιολισθητική λαβή για ιδανική άνεση και άριστο έλεγχο
- Κλιπ ζώνης για εύκολη μεταφορά

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας ιόντων λιθίου δύο ταχυτήτων
Το δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας SKIL 3008 «20V Max» (18 V) ανταποκρίνεται σε όλες τις ερασιτεχνικές ανάγκες σας για τις δυσκολότερες εργασίες βιδώματος και για το τρύπημα σε ξύλο και μέταλλο. Έχει δύο ταχύτητες, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε για γρήγορο τρύπημα ή για σκληρό βίδωμα. Οι 17+1 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης εξασφαλίζουν ακριβή αποτελέσματα με 17 ρυθμίσεις για βίδωμα και μια επιπλέον ρύθμιση για εργασίες τρυπήματος. Μπορείτε να αλλάξετε εύκολα τα εξαρτήματα, χάρη στο τσοκ με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 13 mm. Το αυτόματο κλείδωμα του άξονα επιτρέπει την εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Σε γενικές γραμμές, αυτό το πολύπλευρο εργαλείο προσφέρει πραγματικά ό,τι χρειάζεστε: Αξιόπιστη τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου, μεταβλητή ταχύτητα για πλήρη έλεγχο και το φως LED εξασφαλίζει καλή ορατότητα στην εργασία σας. Επιπλέον, αυτό το εργαλείο έχει μια ένδειξη LED εμπρός/πίσω, έτσι μπορείτε να δείτε άμεσα σε ποια κατεύθυνση βιδώνετε. Τελευταίο αλλά εξίσου σημαντικό, ο εργονομικός σχεδιασμός και η αντιολισθητική λαβή στο εργαλείο προσφέρουν πρόσθετη άνεση εργασίας. Η πατενταρισμένη ένδειξη της στάθμης φόρτισης της μπαταρίας εμφανίζει άνετα τη στάθμη φόρτισης της μπαταρίας. Το SKIL 3008 AB παραδίδεται μαζί με μια μπαταρία «20V Max» (18 V) 2,5 Ah «Keep Cool™», έναν φορτιστή, μια κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης και ένα κλιπ ζώνης.
«PWRCORE 20™» κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα «PWRCORE 20™» περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας «KEEPCOOL™», η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία «ACTIVCELL™» εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές «PWRCORE 20™» είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL «PWRCORE 20™» και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 17+1 |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 8 mm |
| Τσοκ | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 40 mm |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Ναι |
| Τύπος τσοκ | Single-sleeve keyless |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 50 Nm |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-420/0-1450 |
| Τάση/συχνότητα (φορτιστής) | 220-240V/50-60Hz |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.5 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 0.96 kg |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 1.4 kg |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| EAN | 8719643005519 |
| Order Number | DD1E3008AB |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Χωρίς ψήκτρες | Όχι |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Ναι |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
| Φως LED | Ναι |
| Ηχητική πίεση | <70 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 3 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | <2.5 m/s² |
| Χρόνος φόρτισης | 1.25 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας SKIL 3008
- Μπαταρία Li-Ion «20V Max» (18 V) 2,5 Ah «KEEPCOOL™» (1x)
- Φορτιστής (3122 AA)
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Κλιπ ζώνης
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο

































