Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας «Brushless»


- Η τεχνολογία μπαταρίας «Keep Cool™» εξασφαλίζει 25 % μεγαλύτερο χρόνο λειτουργίας και 2 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Κινητήρας χωρίς ψήκτρες: Γρηγορότερος, ισχυρότερος και 10 φορές μεγαλύτερη διάρκειας ζωής
- Δύο ταχύτητες: Υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και υψηλή ροπή στρέψης για δύσκολο βίδωμα
- Μεταλλικό τσοκ χωρίς κλειδί με απλό δακτυλίδι 13 mm
- Αυτόματο κλείδωμα του άξονα για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
- 17 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης για ακρίβεια στο βίδωμα και θέση πλήρους ακινητοποίησης για εργασίες τρυπήματος
- Συμπαγής, εργονομικός σχεδιασμός με αντιολισθητική λαβή για ιδανική άνεση και άριστο έλεγχο
- Η μεταβλητή ταχύτητα εξασφαλίζει μια ήπια εκκίνηση και έναν πλήρη έλεγχο ανά πάσα στιγμή
- Φως LED για καλύτερη ορατότητα του επεξεργαζόμενου κομματιού και πιο άνετη εργασία σε χώρους με χαμηλό φωτισμό
- Τεχνολογία ιόντων λιθίου: Χωρίς φαινόμενο μνήμης, καμία αυτοεκφόρτιση και πάντοτε έτοιμη για χρήση
- Κλιπ ζώνης για εύκολη μεταφορά

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Η τεχνολογία PWRCORE 12™ παρέχει ισχύ με χαμηλό βάρος, ιδανική για εργασία πάνω από το κεφάλι ή σε στενούς χώρους. Δοκιμάστε και εσείς την ευκολία χειρισμού.
Περιγραφή προϊόντος
Συμπαγές δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες ιόντων λιθίου δύο ταχυτήτων
Το 12 V SKIL 2060 είναι ένα δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας με έναν συμπαγή και μικρού βάρους σχεδιασμό. Αυτό εξασφαλίζει ιδανικό έλεγχο και άνεση κατά τη διάρκεια των εργασιών βιδώματος και κατά το τρύπημα σε ξύλο και μέταλλο. Ο κινητήρας χωρίς ψήκτρες είναι γρηγορότερος, ισχυρότερος και έχει το λιγότερο 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από έναν συγκρίσιμο κινητήρα με ψήκτρες. Έχει δύο ταχύτητες, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε είτε για γρήγορο τρύπημα ή για σκληρό βίδωμα. Οι 17+1 ρυθμίσεις της ροπής στρέψης εξασφαλίζουν ακριβή αποτελέσματα με 17 ρυθμίσεις για βίδωμα και μια επιπλέον ρύθμιση για εργασίες τρυπήματος. Μπορείτε να αλλάξετε εύκολα τα εξαρτήματα, χάρη στο μεταλλικό τσοκ 13 mm με απλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί με αυτόματο κλείδωμα του άξονα. Σε γενικές γραμμές, αυτό το πολύπλευρο εργαλείο προσφέρει πραγματικά ό,τι χρειάζεστε: Αξιόπιστη τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου, μεταβλητή ταχύτητα για πλήρη έλεγχο, αντιολισθητική λαβή για πρόσθετη άνεση και το φως LED εξασφαλίζει καλή ορατότητα στην εργασία σας. Το SKIL 2060 DA παραδίδεται σε μια τσάντα μεταφοράς με μία μπαταρία 12 V 2,0 Ah «Keep Cool™», έναν ταχυφορτιστή, μια κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης και ένα κλιπ ζώνης.
Μεγαλύτερος χρόνος λειτουργίας και διάρκεια ζωής της μπαταρίας
Αυτό το εργαλείο είναι μέρος του συστήματος SKIL «PWRCore 12™». Με τις συμπαγείς μπαταρίες ιόντων λιθίου 12 V έχετε εξασφαλίσει την ιδανική ευελιξία επειδή οι μπαταρίες μπορούν να τροφοδοτήσουν όλα τα εργαλεία 12 V «PWRCore». Τα εργαλεία «PWRCore 12™» είναι διαθέσιμα με και χωρίς μπαταρίες, πράγμα που σας δίνει την ευελιξία να προσθέσετε περισσότερα εργαλεία στη γκάμα σας, χωρίς να είστε υποχρεωμένοι, να αγοράσετε νέες μπαταρίες και φορτιστές. Αυτή η μπαταρία περιλαμβάνει επίσης την τεχνολογία μπαταρίας «Keep Cool™», την πιο έξυπνη καινοτομία μας. Η λειτουργία «Keep Cool™» ψύχει τα στοιχεία της μπαταρίας, για να αποφευχθεί η υπερθέρμανση, πράγμα που αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας κατά 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας!
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 17+1 |
| Μέγιστη διάμετρος βίδας | 8 mm |
| Τσοκ | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 13 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 40 mm |
| Δύο μηχανικές ταχύτητες | Ναι |
| Τύπος τσοκ | Metal single-sleeve keyless |
| Ηλεκτρική τάση | 12 V |
| Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης | 50 Nm |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-450/1700 |
| Μπαταρία | Li-ion |
| Απόδοση μπαταρίας | 2.0 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 1 kg |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 1.3 kg |
| Ρεύμα φόρτισης | 2.4 A |
| EAN | 8719643005007 |
| Order Number | DD1E2060DA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Χωρίς ψήκτρες | Ναι |
| Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας | Ναι |
| Warranty | 5 έτη εγγύηση εργαλείου για οικιακή χρήση, 1 έτος εγγύηση εργαλείου για επαγγελματική χρήση |
| Φως LED | Ναι |
| Ηχητική πίεση | 76 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 5 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 3.41 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 87 dB |
| Χρόνος φόρτισης | 1 h |
Η συσκευασία περιέχει
- Δραπανοκατσάβιδο μπαταρίας χωρίς ψήκτρες SKIL 2060
- Μπαταρία Li-Ion 2700 AA 12 V 2,0 Ah «Keep Cool™» (1x)
- Φορτιστής (2730 AA)
- Τσάντα μεταφοράς
- Κατσαβιδόλαμα διπλής μύτης
- Κλιπ ζώνης
- Εγχειρίδιο οδηγιών

































