Όργανο μέτρησης με υπερήχους

- Υπερηχητική μέτρηση μήκους, επιφάνειας και όγκου
- Προβολή θερμοκρασίας περιβάλλοντος (σε °C) κατά την εκκίνηση
- Μετράει διαστάσεις σε μέτρα ή πόδια
- Μοναδική ακτίνα λέιζερ στόχευσης (μόνο για αναφορά)
- Συμπαγής συσκευή με αντιολισθητική λαβή για μέγιστη άνεση
- Η λειτουργία «Plus» διευκολύνει την πρόσθεση έως 10 μετρήσεων
- Η λειτουργία «Correct» επιτρέπει τη διόρθωση των μετρήσεων
- Αυτόματη λειτουργία απενεργοποίησης αν δε χρησιμοποιηθεί για 30 δευτερόλεπτα
- Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας
Περιγραφή προϊόντος
Όργανο μέτρησης με υπερήχους για το μήκος, την επιφάνεια και τον όγκο
Το SKIL 0520 «Ranger» είναι ένα εργαλείο που μετρά το μήκος, την επιφάνεια, τον όγκο και τη θερμοκρασία με κύματα υπερήχων. Με ένα εύρος μέτρησης μέχρι 15 μέτρα, αυτό το εργαλείο μετρά εύκολα εσωτερικές αποστάσεις. Απλά στοχεύστε το SKIL 0520 στην επιφάνεια υπό μια γωνία 90°, ευθυγραμμίζοντας τις στάθμες των φυσαλίδων και πατήστε το πλήκτρο «Read». Ο πίνακας στόχου λέιζερ υποδεικνύει το σημείο όπου το σήμα υπερήχων αντικατοπτρίζεται. Μπορείτε απλά να μετατρέψετε τις τιμές μέτρησης από μέτρα σε πόδια και ανάποδα πατώντας το πλήκτρο. Για την άνεσή σας, το SKIL 0520 μπορεί να προσθέσει μέχρι και 10 μετρήσεις και έχει μια λειτουργία επανάκλησης για τη διόρθωση προηγούμενων μετρήσεων. Αυτό το όργανο μέτρησης με υπερήχους παραδίδεται μαζί με μια εύχρηστη τσάντα για τη ζώνη σας και μια μπαταρία 9 V, έτσι ώστε να μπορείτε να ξεκινήσετε αμέσως!
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Ακτίνα λέιζερ στόχευσης | μόνο για αναφορά |
| Πηγή ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Υπερηχητική γωνία προβολής περίπου | ± 5° ° |
| Παροχή ισχύος (μπαταρία) | 1x (6LR61) / 9V |
| Μέθοδος μέτρησης | με υπερήχους |
| Εύρος μέτρησης | 0.5 - 15 m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C - 40°C °C |
| Μέγιστη απόδοση ισχύος | ≤ 1 mW |
| Τύπος λέιζερ | 650 nm |
| Κατηγορία λέιζερ | 2 |
| EAN | 8710364028597 |
| Order Number | F0150520AA |
| Warranty | 3 έτη εγγύηση για οικιακή χρήση |
Η συσκευασία περιέχει
- SKIL 0520 Όργανο μέτρησης με υπερήχους
- 1 μπαταρία 9 V (6LR61)
- Εύχρηστη τσάντα ζώνης
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































