Φυσητήρας φύλλων μπαταρίας χωρίς ψήκτρες




- Ψηφιακός κινητήρας χωρίς ψήκτρες: ??50 % περισσότερη ισχύς¹, 45 % γρηγορότερα¹ και 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Ο αξονικός ανεμιστήρας εξασφαλίζει υψηλό όγκο αέρα σε μια ευρύτερη περιοχή
- Έλεγχος ταχύτητας για ιδανικό έλεγχο της ταχύτητας και του όγκου του αέρα
- Η λειτουργία ενίσχυσης ισχύος προσφέρει περισσότερη ισχύ για τον καθαρισμό των βαριών φύλλων και υπολειμμάτων
- Μεγάλη διάμετρος σωλήνα φυσητήρα που προσφέρει μέγιστη ροή αέρα
- Ο ελαφρύς, εργονομικός σχεδιασμός επιτρέπει τον χειρισμό του εργαλείου μόνο με το ένα χέρι
- Συστολικό ακροφύσιο για ακριβή ροή του αέρα, ιδανικό για υγρά φύλλα
- Ικανότητα φυσήματος 710 m² με μπαταρία 5,0 Ah
- Ταχύτητα αέρα 175 χλμ./ώρα
- Όγκος αέρα 710 m3/ώρα

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™
Η έξυπνη τεχνολογία ACTIVCELL™ παρακολουθεί συνεχώς την τάση, τη θερμοκρασία και το ρεύμα της μπαταρίας, μεταδίδοντας αυτές τις πληροφορίες στο εργαλείο σε πραγματικό χρόνο.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ACTIVCELL™EASY STORAGE
Η ακαταστασία εμποδίζει την απόδοση, γι' αυτό κάθε εργαλείο κήπου μας έχει σχεδιαστεί με μια λύση Easy Storage που εξοικονομεί χώρο.
Ανακαλύψτε EASY STORAGE

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™
Η πατενταρισμένη τεχνολογία KEEPCOOL™ αποτρέπει την υπερθέρμανση της μπαταρίας και βελτιώνει την απόδοσή της.
Ανακαλύψτε ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΧΥΣ. ΣΥΜΠΑΓΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗ.
Το PWRCORE 20™ είναι η ιδανική επιλογή για μεγαλύτερα έργα. Η σοβαρή ισχύς και η απόδοση σάς επιτρέπουν να ολοκληρώνετε με ευκολία κάθε εργασία.
Περιγραφή προϊόντος
Φυσητήρας φύλλων μπαταρίας χωρίς ψήκτρες με μεταβλητή ταχύτητα
Το «20V Max» (18 V) SKIL 0331 είναι ένας φυσητήρας φύλλων μπαταρίας χωρίς ψήκτρες, ιδανικός για καθάρισμα στεγνών και υγρών φύλλων. Είναι μέρος τη σειράς SKIL χωρίς ψήκτρες, προσφέροντας απαράμιλλη σχέση ποιότητας-τιμής. Ο κινητήρας μας χωρίς ψήκτρες είναι γρηγορότερος, ισχυρότερος και έχει το λιγότερο 10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από έναν συμβατικό κινητήρα με ψήκτρες.Αυτό το εργαλείο είναι εξοπλισμένο με έναν ισχυρό αξονικό ανεμιστήρα, που δημιουργεί μια εντυπωσιακή μέγιστη ταχύτητα αέρα 175 χλμ./ώρα και έναν μεγάλο όγκο αέρα 710 m3/ώρα. Μπορείτε να ελέγξετε την ταχύτητα για ιδανική εργασία. Το SKIL 0331 έχει επίσης μια λειτουργία ενίσχυσης της ισχύος, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να καθαρίσετε βαριά και υγρά φύλλα και υπολείμματα με πρόσθετη ισχύ. Η μέγιστη ροή του αέρα εξασφαλίζεται από τη μεγάλη διάμετρο του σωλήνα φυσητήρα. Μπορείτε εύκολα να τοποθετήσετε το συμπαραδιδόμενο συστολικό ακροφύσιο στον μεγάλο σωλήνα φυσητήρα για μια ακριβή ροή του αέρα. Ένα πρόσθετο πλεονέκτημα είναι ο ελαφρύς, εργονομικός σχεδιασμός αυτού του εργαλείου, που σας επιτρέπει τη χρήση του εργαλείου μόνο με το ένα χέρι. Χάρη στον ειδικό σχεδιασμό EASY STORAGE της SKIL, αυτό το εργαλείο χρειάζεται μόνο ελάχιστο χώρο φύλαξης μετά τη χρήση. Το SKIL 0331 CA παραδίδεται μαζί με ένα συστολικό ακροφύσιο και ένα άγκιστρο EASY STORAGE. Η μπαταρία και ο φορτιστής δε συμπεριλαμβάνονται.
PWRCORE 20™ κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών στον κλάδο, για την τροφοδοσία όλων των εργαλείων SKIL «20V Max»
Το σύστημα PWRCORE 20™ περιλαμβάνει κορυφαία προηγμένη τεχνολογία μπαταριών και φορτιστών στον κλάδο, καθώς και καινοτομικά χαρακτηριστικά, που δε θα βρείτε πουθενά αλλού, όπως η πατενταρισμένη μας τεχνολογία ψύξης μπαταρίας KEEPCOOL™, η οποία αυξάνει τον χρόνο λειτουργίας έως και 25 % και διπλασιάζει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Ενώ η πατενταρισμένη τεχνολογία ACTIVCELL™ εξασφαλίζει μια μέγιστη απόδοση και την ιδανική προστασία της μπαταρίας. Οι μπαταρίες και φορτιστές PWRCORE 20™ είναι 100 % συμβατές και εναλλάξιμες με όλα τα ηλεκτρικά εργαλεία SKIL PWRCORE 20™ και εργαλεία κήπου για απόλυτη ευελιξία.
Προδιαγραφές
| Performance Level | ΥΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα αέρα | 175 km/h |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας αξονικής ροής |
| Όγκος αέρα | 11.83 m³/min |
| Πηγή ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Ακροφύσιο | Yes |
| Μέγ. Όγκος αέρα (m³/h) | 710 |
| Είδος σωλήνα | Αφαιρούμενος |
| Είδος κινητήρα | Χωρίς ψήκτρες |
| Απόδοση μπαταρίας | Lithium-Ion A·h |
| Μέγ. ρεύμα φόρτισης | 2 A |
| Καθαρό βάρος συμπεριλ. της μπαταρίας | 2 kg |
| Καθαρό βάρος χωρίς την μπαταρία | 1.5 kg |
| Ρεύμα φόρτισης | 11.83 A |
| Τάση/συχνότητα | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Μπαταρία | Ιόντων λιθίου |
| Ηλεκτρική τάση | 20 V |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | No |
| Ρυθμιζόμενη λαβή | No |
| Ξεκλείδωμα | No |
| Λειτουργία ενίσχυσης | Yes |
| Υλικό χύτευσης (υπερκαλούπωσης) overmold | Yes |
| Warranty | 5 έτη εγγύηση εργαλείου για οικιακή χρήση, 1 έτος εγγύηση εργαλείου για επαγγελματική χρήση |
| Χωρίς ψήκτρες | Ναι |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 4894863202178 |
| Order Number | GB1E0331CA |
| Max. Air Volume (m3/h) | 710 |
| Max. Propulsive Force | 9 N |
| Ηχητική πίεση | 88 dB |
| Ανασφάλεια ισχύος θορύβου (K) | 1.6 dB |
| Ανασφάλεια κραδασμών (K) | 1.5 m/s² |
| Επίπεδο κραδασμών | 1.38 m/s² |
| Ηχητική ισχύς | 96 dB |
| Αβεβαιότητα (Κ) | 3 dB |
| Τύπος κατηγορίας | Εξοπλισμός Power Outdoor |
Η συσκευασία περιέχει
- Φυσητήρας φύλλων μπαταρίας χωρίς ψήκτρες SKIL 0331
- Συστολικό ακροφύσιο
- Άγκιστρο «Easy Storage»
- Εγχειρίδιο οδηγιών
Διαθέσιμα έγγραφα για αυτό το εργαλείο
































